line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Коментар Юлії Світличної з нагоди Міжнародного дня волонтера

SvitluchnaСьогодні у кожного з нас є додатковий привід подякувати тим людям, які завжди готові прийти на допомогу, які діють безкорисливо та від серця й не чекають на лаври та нагороди.

Справжню потужність, активність та впливовість українського волонтерського руху ми відчули в останні два роки. Волонтери – це саме та сила, яка об’єднала наше суспільство, яка заохотила кожного громадянина України простягти руку ближньому та долучитися до загальної справи. Багато сказано про те, скільки зробили волонтери для української армії, як підтримали професійних військових, мобілізованих та добровольців у перші місяці проведення антитерористичної операції. Харків’яни є свідками того, яку колосальну роботу провели й досі проводять волонтери, допомагаючи переселенцям з Донбасу.

   Але це не все, чим українське суспільство завдячує цим громадянським добровольцям. Щодня завдяки їм реалізуються десятки проектів – в Україні та в Харківській області, зокрема. Волонтери – це найактивніша та найщиріша частина суспільства, люди, які мають колосальну енергію та вміють спрямовувати її на творення. Саме тому вважаю за необхідне бути в постійному контакті з харківським волонтерським рухом, координувати спільні дії та разом реалізовувати вагомі для нашого регіону проекти.

   Завжди рада спілкуванню, завжди готова зустрічатися, дискутувати, планувати та надавати підтримку в реалізації спільних проектів. Дякую вам за те, що ви є. Зі святом, дорогі волонтери! 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь