line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

Управління соціального захисту наседення райдержаміністрації нагадує, що за всіма заявами та деклараціями, які будуть подані до 10 грудня 2016 року, субсидія буде призначена з початку опалювального сезону, тобто з 10 жовтня.

 

 

    Також управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що було проведено автоматизований перерахунок розміру призначених субсидій на опалювальний період 2016-2017 рр. з урахуванням послуги опалення. Навіть якщо на неопалювальний період субсидія була призначена у “нульовому” розмірі, розрахунок розміру субсидій було проведено автоматично.

   Повторно звертатися чи подавати будь-які документи не потрібно.

  Однак, якщо відбулися зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні, їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг, отримувач субсидії зобов'язаний протягом місяця поінформувати управління соціального захисту населення шляхом подання відповідних документів.

   Якщо сім’я не зверталася за призначенням субсидії, але планує подати документи, необхідно надати до управління заяву та декларацію про доходи.

   За даними управління соціального захисту захисту райдержадміністрації 69,9% від загальної кількості домоволодінь Балаклійського району вже звернулися за призначенням сібсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь