line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Чарівне свято - День Святого Миколая

IMG 5156Святий Миколай, за легендою, – покровитель мандрівників та дітей, а отже, сьогодні цей день прийнято вважати виключно дитячим святом. Саме тому в День Святого Миколая, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, побував у будинку сімейного типу подружжя Юхимців.

 

  Разом з керівником району привітати дітлахів приїхали заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, голова районної ради Олександр Літвінов, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, начальник служби у справах дітей Леся Молодовець.

  Нині в дитячому будинку сімейного типу родини Юхимціввиховуються дев’ятеро дітей. Вітаючи всіх зі святом, гості висловили подружжю Юхимців щиру вдячність не тільки за нелегку справу виховання нашого майбутнього, а й за те, що діти виховуються в атмосфері добродійності та патріотизму. Найголовніші учасники свята отримали солодощі та подарунки.

  Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері спілкування. Господарі будинку, в свою чергу, подякували районному керівництву за підтримку. А наостанок діти заспівали українських пісень та всім присутнім подарували подаруночки, виготовлені власноруч.

***

   В цей чарівний день районна влада не залишила поза увагою жодного маленького мешканця району. Особливу увагу приділено дітям пільгових категорій: дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітям-інвалідам та дітям з багатодітних сімей, дітям учасників бойових дій антитерористичної операції та учасників бойових дій інших локальних війн, вихованцям Балаклійського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

   Сьогодні 4557 дітлахів району отримали подарункові кондитерські набори, а багатодітні родини, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування були забезпечені продуктовими наборами.

IMG 5099IMG 5104IMG 5139

 

 

 

 

 
__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь