line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні на апаратній нараді були розглянуті важливі питання життєдіяльності району

rda zima26 грудня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів останню у 2016 році розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. 

 

 

 

 

   Особливу увагу керівник району приділив питанням готовності служб району та виділення додаткової техніки до реагування на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період, особливо в святкові дні.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги, а саме: проведення Новорічних і Різдвяних свят в районі, дотримання температурного режиму в закладах охорони здоров"я та економії енегроносіїв в закладах освіти району під час зимових канікул, повного розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг населенням району, відбору громадян на військову службу за контрактом та інші. 

   По завершенню апаратної наради Степан Масельський подякував усім за плідну, конструктивну роботу у 2016 році та привітав з наступаючими святами.

   "Прийміть найщиріші побажання миру, здоров’я, благополуччя і здійснення всіх мрій та планів у Новому 2017 році", - зазначив голова райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь