line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні на апаратній нараді були розглянуті важливі питання життєдіяльності району

rda zima26 грудня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів останню у 2016 році розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. 

 

 

 

 

   Особливу увагу керівник району приділив питанням готовності служб району та виділення додаткової техніки до реагування на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період, особливо в святкові дні.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги, а саме: проведення Новорічних і Різдвяних свят в районі, дотримання температурного режиму в закладах охорони здоров"я та економії енегроносіїв в закладах освіти району під час зимових канікул, повного розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг населенням району, відбору громадян на військову службу за контрактом та інші. 

   По завершенню апаратної наради Степан Масельський подякував усім за плідну, конструктивну роботу у 2016 році та привітав з наступаючими святами.

   "Прийміть найщиріші побажання миру, здоров’я, благополуччя і здійснення всіх мрій та планів у Новому 2017 році", - зазначив голова райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal