line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична та Степан Полторак вручили державні нагороди нацгвардійцям

26 грудня голова ХОДА відвідала Національну академію Національної гвардії України.

Юлія Світлична передала присутнім привітання від Президента України Петра Порошенка.

 

 

 

   Вона відзначила роль навчального закладу у боротьбі за суверенітет України: у проведенні АТО взяли участь як представники офіцерського складу академії, так і майже 100 курсантів.

   «Національна академія – це найкращий навчальний заклад, що акумулює найкращі традиції українського війська, відданість народові, готовність до самопожертви, честь і гідність справжнього офіцера», - зачитала слова вітального слова Юлія Світлична.

   У ході заходу керівник Харківської облдержадміністрації разом з Міністром оборони України Степаном Полтораком вручили державні нагороди п’ятьом нацгвардійцям.

   Також нацгвардійці отримали почесні грамоти Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, відзнаки Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України. Окрім того, найкращим військовослужбовцям вручили зброю та ордери на житло.

 «Верховний головнокомандувач приділяє велику увага формуванню обороноздатності  держави та потужної і міцної армії, - зазначила Юлія Світлична. – Академія випускає десятки тисяч фахових спеціалістів, справжніх патріотів. Нам слід пам’ятати, що герої - серед нас».

   Під час заходу також був представлений новий начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський, який до того виконував обов’язки першого заступника начальника академії.

   Військовослужбовці, викладачі академії та гості заходу хвилиною мовчання вшанували військовослужбовців академії, що загинули під час виконання службово-бойових завдань та в ході антитерористичної операції на сході України.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь