line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична провела зустріч з послом В'єтнаму

Під час зустрічі 27 грудня голова ХОДА та Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуен Мінь Чі обговорили розширення двостороннього співробітництва між Харківською областю та В’єтнамом.

 

 

   Юлія Світлична відзначила, що на території Харківської області продовжують розвиватися в'єтнамські підприємства, а харківський бізнес стабільно поставляє продукцію до В’єтнаму.

   «Я вважаю, що наше співробітництво буде розширюватися у різних сферах, а подальша співпраця матиме велику перспективу і приноситиме стабільний і потужний економічний результат», - зазначила Юлія Світлична.

   Вона також подякувала іноземній делегації за участь у VIII Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», що пройшов у регіоні у вересні. Юлія Світлична нагадала, що під час заходу було обговорено достатньо великий перелік питань, подальші плани щодо співробітництва та перспективні напрямки співпраці.

   Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуен Мінь Чі запропонував організувати бізнес-форум за участю в’єтнамських підприємців для того, щоб розглянути можливості розвитку співробітництва саме у сфері підприємницької діяльності. 

    «Ми з радістю взяли участь у форумі, що пройшов у вашому регіоні у вересні, і будемо брати участь у інших подібних заходах, - зазначив Нгуен Мінь Чі. – Я хочу, щоб масштабний бізнес-форум, який буде організовано в рамках заходів щодо розширення співробітництва між Україною та В’єтнамом в економіці та торгівлі, пройшов саме на Харківщині. Адже ми маємо великий інтерес до вашого регіону, а потенціал нашого співробітництва, безумовно, - величезний».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь