line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична привітала дітей Харківщини з новорічними святами

29 грудня глава ХОДА взяла участь у відкритті Губернаторської ялинки.

«Бажаю вам, щоб цей рік став для вас найцікавішим, і щоб ваші мрії збувалися, а ми, дорослі, зробимо для цього все можливе. Бажаю вам успіхів у навчанні, уважних та справедливих вчителів, нових звершень та перемог», -  звернулася до дітей в залі Юлія Світлична.

   У залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенка зібралися 1500 глядачів. На Губернаторську ялинку були запрошені діти-вихованці інтернатів, діти-сироти, діти учасників АТО і чиї батьки загинули в зоні проведення антитерористичної операції, обдаровані діти, діти з обмеженими можливостями та з малозабезпечених сімей. Маленькі глядачі приїхали з усіх районів Харківської області.

   Юлія Світлична розповіла, що в цьому році для маленьких глядачів підготували цікаву програму: харківським дітлахам показали прем'єру вистави «Золотоволоска», яку підготували актори ТЮГу спільно з дитячим балетним театром. А у фойє діти могли пограти з клоунами і тваринами. По закінченню заходу маленькі глядачі отримали солодкі подарунки.

   «Новорічні заходи будуть проведені в кожному місті і районі Харківської області. У святкових ялинках візьмуть участь близько 40 тисяч дітей. У бюджетах усіх рівнів були закладені необхідні для цього кошти. Я впевнена, що дітлахам сподобаються новорічні заходи», - сказала Юлія Світлична.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь