line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична: Харківська область впевнено займає лідируючі позиції

svitl intervyuГолова ХОДА підвела підсумки минулого року та поділилася намірами на 2017-й.

 

 

 

 

 

   - Наскільки успішним був 2016 рік для Харківщини, чи вдалося досягти поставлених цілей?

   Наскільки цей рік був успішним для Харківщини, можна судити з того, що наша область, як і в 2015 році, займає лідируючі позиції серед регіонів за показниками соціально-економічного розвитку.

   Одним з важливих досягнень вважаю те, що в 2016 році нам вдалося відновити будівництво більшості довгобудів в області - розморожено понад 100 об'єктів регіонального та національного значення. Капітальні ремонти і реконструкції виконані на більш ніж 250 об'єктах соціального значення. Важливо, що школи, дитячі садки, медзаклади ми ремонтуємо із застосуванням енергозберігаючих технологій. Цього року енергозберігаючі вікна були встановлені в порядку 30 установах освіти в районах області. На ряду з цим утеплюємо фасади, ремонтуємо покрівлі і модернізуємо системи опалення в школах. У цьому році 79 об'єктів соціальної сфери області були обладнані сучасними котельнями на альтернативному паливі. Енергоефективність та енергозбереження - це загальнонаціональний пріоритет, і Харківщина в ньому безперечний лідер.

   За даними Міністерства інфраструктури, область входить до трійки лідерів з ремонту доріг. І якщо інші області України вирвалися в лідери завдяки впровадженню митного експерименту, який дав додаткові кошти для ремонту доріг, то нам це вдалося виключно завдяки грамотному розподілу фінансових ресурсів.

 

   - Які інфраструктурні проекти плануєте реалізувати в наступному році?

   - В області заплановано будівельні та ремонтні роботи на більш ніж 200 об'єктах соціальної, освітньої, медичної сфер. Капітальні ремонти пройдуть в 14 лікарнях області, серед них обласна клінічна та дитяча клінічна, перинатальний центр, обласна травматологічна та інфекційна лікарні тощо.

   З важливих і великих будівельних об'єктів на найближчу перспективу - будівництво школи в Пісочині, в мікрорайоні «Мобіль». Ми почали будівництво в кінці 2015 року. Це зараз єдина в Україні школа, яка будується з нуля і такими темпами. Безумовно, роботи повинні виконуватися якісно. При цьому ми докладемо всіх зусиль, щоб діти змогли піти в нову школу вже в 2017 році.

   За 2 роки плануємо побудувати великий зал філармонії на 800 місць.

 

   - У цьому році до Харкова за вашої підтримки повернувся великий футбол.

   - Дійсно, ми підписали меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією і Федерацією футболу України, завдяки якому на стадіоні «Металіст» знову проходять матчі міжнародного рівня. Ми вибороли право провести в 2017 році фінал Кубка України. Вважаю, що найкраща футбольна арена і кращі вболівальники заслуговують на це.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal