line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За рік у районах Харківської області відремонтували понад 250 об’єктів

Svitl v krasnoПро це повідомила, підводячи підсумки 2016 року, голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

Вона зазначила, що минулого року для проведення капітальних робіт на об’єктах соціальної сфери, культури, освіти та комунального господарства регіону з обласного бюджету було виділено майже 120 млн грн - удвічі більше, ніж у 2015-му.

   «Кожного року ми збільшуємо фінансування розвитку інфраструктури регіону. У 2014 році на це було спрямовано 33 млн грн, минулого року ми збільшили обсяги фінансування до 60 млн. У 2016-му, завдяки бюджетній децентралізації та грамотному розподілу коштів, ми змогли направити на розвиток регіону з обласного бюджету майже 120 млн грн, - розповіла Юлія Світлична. - Крім того, нам вдалося залучити до фінансування наших об’єктів понад 150 млн грн державного фонду регіонального розвитку».

oda remontiЗагалом з обласного та державного бюджетів, а також державного фонду регіонального розвитку, державного та регіонального фондів охорони навколишнього середовища на ремонти та реконструкції об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфер області було спрямовано понад 500 млн. грн

«За ці кошти вдалося відновити та побудувати понад 250 об’єктів. Важливо, що більшість відновлювальних робіт – це капітальні ремонти з використанням енергозберігаючих технологій, - підкреслила Юлія Світлична. - Енергозбереження та енергоефективність - загальнонаціональний пріоритет, і Харківщина в цьому напрямку безумовний лідер».

Одним із найбільш важливих напрямків фінансування для обласного керівництва у 2016 році стало створення комфортних умов для дітей, які навчаються у школах та дитячих садках області. Капітальні ремонти шкіл пройшли практично у всіх районах області, у близько 30 закладах - із заміною вікон на енергозберігаючі.

   «Важливо, що цього року ми не тільки ремонтуємо, але й будуємо навчальні заклади, - зауважила Юлія Світлична. - Безумовно, найбільш масштабним проектом для області є будівництво школи в мікрорайоні «Мобіль» Пісочина. Зараз це єдина в Україні школа, що будується з нуля і такими темпами. Ми докладемо максимум зусиль, щоб діти змогли піти в нову школу вже у 2017 році».

   Ще один важливий напрямок роботи - створення умов для фізичного розвитку молоді Харківщини. Цього року в області будувалася низка масштабних спортивних об’єктів - багатофунцкональні фізкультурно-оздоровчі комплекси у Вовчанську, Первомайському Краснограді, Пісочині.

   Ремонтувалися спортивні школи, зокрема, на реконструкцію будівлі та басейну ДЮСШ «Юність» міста Лозова, завдяки державній субвенції, вдалося направити близько 10 млн. грн. Значні кошти були спрямовані на ремонт об’єктів ЖКГ області. Зокрема, було побудовано та відновлено водопровідні мережі та об’єкти в населених пунктах Барвінківського, Богодухівського, Борівського, Дергачівського, Зачепилівского, Зміївського, Золочівського, Ізюмського, Кегичівського, Красноградського. Лозівського, Первомайського, Печенізького, Сахновщинського, Харківського, Чугуєвського та Шевченківського районів. Частина населених пунктів - наприклад, с. Діброва Ізюмського району, с. Дар-Надежда Сахновщинського району - вперше отримали централізоване водопостачання. Велика увага приділялася ремонтам місцевих доріг Харківщини.

   «За підтримки народних депутатів від Харківської області у поточному році на ремонт доріг комунальної власності у населених пунктах отримана субвенція з державного бюджету на розвиток окремих територій. Завдяки цьому капітально відремонтовані вулично-дорожну мережу у Барвінківському, Богодухівському, Великобурлуцькому, Дергачівському, Зміївському, Коломацькому, Краснокутському, Харківському районах, Ізюмі, Люботині, Первомайському», - уточнила Юлія Світлична.

   Також у 2016-му було виконано великий обсяг робіт з встановлення та реконструкції вуличного освітлення в населених пунктах області. Освітлення з’явилося у Шарівській селищній раді Богодухівського району, Заміської сільради Валківського району, Костянтинівської ради Краснокутського району, селі Нагірне Зачепилівського району, селі Діброва Ізюмського району, у Комсомольській сільраді та селах Кінне, Лагідне, Миколаївка, Олексіївка, Поди, Литовщина, Мар’ївка Лозівського району, тощо.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь