line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В ході апаратної наради обговорено найважливіші питання життєдіяльності Балаклійського району

rda zimaСьогодні голова райдержадміністрації  Степан Масельський провів першу в новому 2017 році апаратну нараду, в ході якої обговорено найважливіші питання життєдіяльності Балаклійського району.

 

 

 

   Під час апаратної наради проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енергопостачання, водопостачання, зв'язку, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків.

   В ході апаратної наради про Порядок державної підсумкової атестації у 2016/2017 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах проінформувала присутніх начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід. 

   Як зазначила Світлана Анатоліївна, державна підсумкова атестація для випускників І ступеня (4 клас) буде проведена з української мови, літературного читання, математики. При цьому у початковій школі державна підсумкова атестація (ДПА) - це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей. Випускники 9-х класів, як і минулого року, обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи.

   Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (11 клас)  буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором учня.

   Також особливу увагу керівник району приділив питанням готовності служб району та виділення додаткової техніки з реагування на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період.

   За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal