line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Затверджено новий Порядок компенсації вартості путівок для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

  Вищезазначеною постановою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, котрий передбачає новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   Дана постанова набрала чинності з 01.01.2017.

   Безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок шляхом надання грошової допомоги забезпечуються громадяни, віднесені до категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

   Відповідно до вищезазначеного, безоплатне забезпечення путівками буде проводитись шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або відпочинку.

   Громадяни, віднесені до категорії 1 мають право вільного вибору закладу відповідного профілю, а також за бажанням здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі.

   Перелік базових послуг, які мають надаватися зазначеним громадянам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджується Мінсоцполітики.

   Заклад буде надавати управлінню соціального захисту населення підтвердження про наявність у нього ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за відповідним профілем захворювання та гарантійний лист про згоду на оздоровлення громадянина, віднесеного до 1 категорії (із зазначенням дати заїзду персонально для кожної особи) та про готовність укласти договір.

   Заклад надаватиме інформацію про умови проживання, харчування, перелік процедур, що будуть надані громадянину за період санаторно-курортного лікування або відпочинку відповідно до медичних рекомендацій, та вартість путівки.

   Управління соціального захисту населення доводить зазначену інформацію до громадянина та повідомить йому про обсяг коштів, необхідний для проведення доплати (у рази недостатності суми грошової допомоги) за надання додаткових послуг із санаторно-курортного лікування або відпочинку.

   Управління соціального захисту населення укладає тристоронню угоду між управлінням, санаторно-курортним закладом та громадянином віднесеним до категорії 1.

   У разі отримання від вибраного громадянином закладу відмови щодо прийняття цієї особи на санаторно-курортне лікування або відпочинок дана інформація буде доведена до громадянина, віднесеного до 1 категорії, та запропоновано вибрати інший заклад.

   За громадянами, віднесеними до категорії 1, які перебувають на обліку, але не отримали путівки в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги на наступний рік за умови поновлення медичної довідки 070/о, якщо строк дії попередньої закінчився.

   Громадянин, віднесений до 1 категорії, якому було письмово повідомлено про умову поновлення такої довідки протягом шести місяців з дня закінчення її строку дії, але не виконав цієї умови, знімається з обліку.

   Якщо громадянин, віднесений до категорії 1, який перебуває на обліку для забезпечення путівкою в управлінні соціального захисту населення, в поточному році одержав безоплатну путівку за кошти державного бюджету в іншій організації, він знімається з обліку.

   Але залишається незмінним строк перебування в санаторно-курортному закладі, та перелік документів, які необхідно подати до управління для постановки на облік для санаторно-курортного лікування:

-паспорт та його копія;

-ідентифікаційний номер та його копія;

-пільгове посвідчення громадянина, який постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи та його копія;

-медична довідка за формою 70/о з уточненням профіля захворювання.

   За додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Балаклійської райдержадміністрації, яке знаходиться за адресою: м. Балаклія, м-н Ростовцева 4, другий поверх, кім. 10, тел. для довідок 20933.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь