line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, головою райдержадміністрації акцентовано увагу на виконанні норм чинного законодавства

rda zimaСьогодні, 16 січня, голова райдержадміністрації  Степан Масельський провів апаратну нараду, в ході якої обговорено найважливіші питання життєдіяльності Балаклійського району.

 

 

 

   У зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, головою райдержадміністрації акцентовано увагу присутніх на виконанні норм чинного законодавства.     

   Під час апаратної наради очильник району порушив питання активізації роботи щодо проведення розрахунків споживачів за надані житлово-комунальні послуги та продовження проведення роз’яснювальної роботи серед населення району щодо оформлення житлових субсидії.

   За повідомленням в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Балаклійському районі Андрія Терещенка на виконання плану профілактичних протиепізоотичних заходів в районі розпочато проведення профілактичних щеплень та досліджень домашніх та сільськогосподарських тварин проти таких хвороб як сказ, сибірка, лейкоз, класична чума свиней та інші. У зв’язка з цим, головою райдержадміністрації наголошено на виконані вищезазначених заходів та проведенні роз’яснювальної роботи серед населення району, а також на посиленні заходів щодо недопущення збудника африканської чуми на території Балаклійського району.

   На контролі керівника району перебувають питання стану роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, виготовлення проектно-кошторисної документації, придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров"я, забезпечення населення енергопостачанням, обслуговування доріг та оперативного реагування служб району на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період.

   Після детального обговорення порушених питань Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь