line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Водохрещення: велике свято — велика традиція

19 січня — день, коли грекокатолики та православні відзначають велике свято — останнє різдвяне свято, відоме як Водохрещення Господнє, або Богоявлення чи Орданія (Йордан). Це свято встановлено церквою на згадку про хрещення Ісуса Христа у річці Йордан: відповідно до канонічних Євангелій, саме підчас цього обряду на Ісуса зійшов святий Дух, що з'явився у вигляді голуба (звідси й друга назва свята — Богоявлення).

   Щороку, цієї зимової пори, у День Хрещення Господнього, православні зі світлою радістю, з вірою в серці йдуть до храмів та водоймищ, щоб освятити воду, а сміливці ще й за тим, щоб пірнути в крижану купіль. Адже, за повір’ям, цими днями вода набуває неабияких цілющих якостей, від неї відходять усі хвороби.

   З нагоди відзначення релігійного свята Богоявлення – Хрещення Господнього 18 та 19 січня 2017 року Українськими Православними Церквами Балаклійського району будуть проведені обряди водоосвячення на водоймищах та в храмах району.

 

Релігійна громада, що проводитиме обряд, хто проводитиме

Місце проведення

18.01.2017

 

19.01.2017

Релігійна громада Преображенська Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Бринчак Василь Іванович

с. Петрівське

вул. Свердлова, 28

07.00, 11.00 – в храмі

07.00, 09.30 – в храмі

Релігійна громада Різдва Пресвятої Богородиці смт Андріївка Ізюмської єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Гордієвич Іван Володимирович

смт Андріївка

вул.С.Підченка, 53

08.00 - в храмі

 

06.00 - в храмі

Релігійна громада Свято-Покровського Храму Ізюмської єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади Ларцев Дмитро Васильович

м. Балаклія

вул.Покровська, 28

11.00 - в храмі

7.30, 10.00 –

в храмі

12.00 –

на р. Буковці

Релігійна громада Свято –Успенська

Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Цап Степан Миколайович

смт Савинці

вул.Кам"янка, 9

12.00 - в храмі

09.00 - в храмі

10.00 - на річці в с. Залиман

Релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці в м. Балаклія Ізюмської єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Матвєєнко Олександр Михайлович

м. Балаклія

вул.Соборна, 52/2

08.00, 11.00 - в храмі

08.00, 10.00, 17.00 - в храмі

12.00 - на дитячому пляжі

13.30 - на ставку "Великий" с. Морозівка

Релігійна громада Свято-Вознесенський храм Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Зеленський Ігор Олексійович

с. Борщівка

вул. Трубачівка, 2

-

09.00 - в храмі

 

Релігійна громада Троїцька

Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Мовчан Геннадій Анатолійович

с. Пришиб

вул.Данилевського, 31а

14.00 - в храмі

07.30 - в храмі

Релігійна громада Різдва Пресвятої Богородиці у місті Балаклія Ізюмської єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Басюра Дмитро Михайлович

м. Балаклія

вул.Короленка, 3

08.00 - в храмі

07.30 - в храмі

11.30 - на міському пляжі


Релігійна громада Архістратига Божого Михаїла смт Донець Ізюмської Єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади Данило Олексій Якович

смт Донець

пл.Соборна

10.00 - в храмі

 

06.00 - в храмі

07.00 - в с. Шебелинка, джерело

09.00 - на річці в с. Червона Гірка

Релігійна громада Свято-Катеринівська Ізюмської єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади Островеров Сергій Андрійович

с. Протопопівка

(на площі біля Будинку культури)

-

07.30, 10.30 - в храмі


 

Релігійна громада Свято-Троїцька в с. Гусарівка Ізюмської єпархії Української Православної церкви, голова релігійної громади –

Козлов Олександр Іванович

с. Гусарівка

вул. Генерала Бобкіна, 9

07.00 - с. Гусарівка, в храмі

12.00 - с. Лозовенька, в храмі

07.00 - с. Шевелівка, в храмі

11.00 - с. Асіївка, в храмі

12.00 - с. Гусарівка, в храмі

Релігійна громада Преображення господня с. Вербівка Ізюмської єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади –

Покурбанич Михайло Миколайович

с. Вербівка

вул.Центральна,

65-а

07.00, 10.00 - с. Вербівка, в храмі

14.00 - с. Яковенкове (вул. Миру буд. 1 кв. 1)

07.00 - с. Вербівка, в храмі

10.00 - с. Вербівка, на річці Крайня Балаклійка

Релігійна громада Свято-Успенська Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Конищев Дмитрій Вікторович

с. Бригадирівка

вул.Центральна, 87

13.00 –

с. Бригадирівка, в храмі

07.00 - с.Бригадирівка,

в храмі

10.30 - с.Вишневе, центр села

11.30 –

с. Крючки,

колишня ЗОШ

Релігійна громада Церква Свято – Миколаївська Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Кудрявцев Олександр В’ячеславович

с. Мілова

пл.Центральна

16.00 –

с. Мілова,

в храмі

08.30 - с. Нова Гусарівка, в храмі

 

Релігійна громада Свято-Петропавлівська Української Православної Церкви, голова релігійної громади – Цап Степан Миколайович

с. Веселе

вул.8 Березня,

10 -а

14.00 - в храмі

10.00 - в храмі

11.00 – ставок біля відділу №1 ДПДГ "Червоний Жовтень"

12.00 – с. Вишневе,

ставок "Остапа"

Релігійна громада Свято-Спиридонівська Харківської Єпархії Української Православної Церкви, голова релігійної громади Світличний Олексій Олексійович

с. П’ятигірське, вул.Перемоги, 14

-

07.00 - в храмі

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 31    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal