line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На співбесідах обговорили нагальні питання життєдіяльності кожного населеного пункту району та визначили перспективи розвитку на 2017 рік

IMG 982017 та 18 січня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського розпочалися проведення співбесід з керівниками органів місцевого самоврядування, установ гуманітарної та соціальної сфер територіальних громад району, в ході яких обговорюються нагальні питання життєдіяльності кожного населеного пункту району та визначаються перспективи розвитку на 2017 рік.

   У проведенні співбесід взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, перший заступник голови Вячеслав Тищенко, заступник голови Валентина Панасенко, керівник апарату Ніна Чернолясова та керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

   Зважаючи на те, що триває підготовка Програми соціально-економічного розвитку району на 2017 рік, керівник району запропонував максимально вивчити проблемні питання, визначити пріоритетні напрямки роботи спрямовані на розвиток кожного населеного пункту. Результати вивченого будуть включені до районної Програми і реалізовані у поточному році.

   У проведенні співбесід взяли участь представники місцевих рад. Присутні у конструктивній роботі обговорили нагальні проблеми кожної територіальної громади і шляхи їх вирішення, Так, у 2017-му планується покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров"я, освіти та культури. Як і в минулому році в навчальних закладах району планується проведення заміни вікон та дверей на металопластикові енергозберігаючі, ремонти дахів, приміщень, придбання меблів, в деяких закладах охорони здоров"я та культури заплановані капітальні та поточні ремонти приміщень, придбання обладнання та інше. Спрямовуватимуться кошти і на благоустрій населених пунктів, актуальним залишається питання ремонту доріг та встановлення додаткового освітлення.

   З метою пропаганди здорового способу життя та залучення населення до занять фізичною культурою та спортом розглядалося питання введення до штату місцевих рад, в яких вона відсутня, одиниці організатора з фізкультурно-оздоровчої роботи, організації спортивних секцій.

   Крім цього, в ході співбесід обговорювалося питання децентралізації влади, її перспективи та шляхи реалізації Закону України "Про добровільне об"єднання територіальних громад".

   "Бюджети місцевих рад самодостатні, тому ми в змозі спрямовувати кошти місцевих бюджетів на вирішення великої кількості нагальних питань спрямованих на розвиток територіальних громад. Сподіваюся на плідну співпрацю, заради покращення життєдіяльності кожного нашого мешканця ", - зазначив голова райдержадміністрації.

IMG 9826IMG 9833IMG 9835IMG 9839IMG 9846IMG 9849


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь