line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Петро Порошенко подякував урядам країн-партнерів за підтримку України

Слова подяки Президент України висловив під час щорічної зустрічі з іноземними послами, акредитованими в нашій державі. Глава держави наголосив, що санкції проти агресора - Росії - мають зберігатися до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з поверненням Криму.

 

   «Вірю, що для «зробленого в Україні» та «зробленого для України» не може і не повинно бути географічних кордонів чи обмежень. Також вірю, що спільними зусиллями і готовністю до амбітних рішень і підходів ми зможемо закріпити існуючі досягнення і розкрити нові потенційні можливості для нашої співпраці», - звернувся Петро Порошенко до присутніх на зустрічі дипломатів.

   Глава держави також висловив слова вдячності партнерам України в Генасамблеї ООН, які у 2016 році сказали своє слово у питанні Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, закріпивши за Росією статус окупаційної влади та агресора. Президент зазначив, що груднева Резолюція ГА ООН є дороговказом у справі деокупації півострова та забезпечення прав людини в Криму.

   Петро Порошенко також наголосив, що завдяки спільним зусиллям у 2016 році вдалося знайти формулу з метою розблокування ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС та висловив сподівання, що у 2017 році це питання, нарешті, має бути вирішено.

   Глава держави також висловив слова глибокої подяки Сполученим Штатам Америки та назвав 2016 рік роком високої динаміки українсько-американських контактів і співпраці на засадах сталої двопартійної підтримки України та висловив сподівання щодо дотримання з боку США взятих зобов’язань.

   Президент наголосив на важливості підтримки України з боку міжнародних фінансових інституцій, зокрема - МВФ, Світового банку та ЄБРР, за потужного лідерства США. Він зазначив, що ця підтримка залишатиметься важливим елементом для забезпечення сталості та ефективності процесу реформ в Україні. «Вона дозволила стабілізувати макроекономічну ситуацію в країні у 2016 році та посилила впевненість потенційних інвесторів для запуску власних проектів в Україні, можливо, вже у 2017 році», - сказав Президент.

   Глава держави також подякував урядам країн «Великої сімки», зокрема, Японії, за незмінну і тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Він також висловив сподівання, що італійське головування в цьому об’єднані демонструватиме таку ж принципову увагу до ситуації в Україні протягом 2017 року. Президент окремо подякував урядам Литви та Польщі, як країнам-членам ЄС, за підтримку нашої держави. Він також висловив сподівання, що цей рік «стане врожайним» у співробітництві з Ізраїлем, зрілість партнерства з яким було доведено під час спільного вшанування 75-ої річниці трагедії Бабиного яру.

   Петро Порошенко підкреслив стратегічний характер партнерства між Україною та Туреччиною, Азербайджаном. Президент наголосив на надзвичайній важливості зони вільної торгівлі з Канадою та підкреслив українське прагнення й надалі розвивати стратегічне партнерство з Китаєм, розвивати потенціал співробітництва з країнами Близького Сходу та Латинської Америки, розширювати відносини з країнами африканського континенту, зокрема - Єгиптом, Нігерією та Марокко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь