line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Школи області отримали більше 1400 комп'ютерів

20 січня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з роботою нового комп'ютерного класу, який обладнали в Харківській спеціалізованій школі I-III ступенів № 62.

 

 

 

 

   У навчальному закладі встановили 15 сучасних комп'ютерів, які надав Уряд Китаю.

   «Ми продовжуємо зміцнювати матеріально-технічну базу шкіл регіону. Завдяки хорошій взаємодії з Кабінетом Міністрів України і тому, що Харківська область має авторитет у міжнародних партнерів, нам вдається залучати в регіон істотну матеріальну допомогу», - зазначила Юлія Світлична.

   Директор Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 62 Олександр Гряник зазначив, що у школі навчаються 1079 дітей, інформатику учням викладають з другого класу.

   «Комп'ютери були дуже потрібні нашій школі. На думку фахівців, нове обладнання значно краще, ніж те, яким ми користувалися досі. Комп'ютери були 2008 року і старіші», - сказав Олександр Гряник.

   За інформацією Юлії Світличної, в цілому школи Харківщини отримали 1419 комплектів комп'ютерного обладнання з Китайської Народної Республіки.

   «Це найбільша партія такого навчального обладнання, яку поставлено ​​у загальноосвітні навчальні заклади області за останні роки. Комп'ютери встановлюють у сільських і міських школах області, - сказала Юлія Світлична. - Освіта повинна бути однаково якісною і доступною для дітей і в селі, і в місті. Робимо акцент на сільську освіту і продовжуємо впроваджувати нові технології».

   Народний депутат України Олександр Кірш, який взяв участь у передаванні техніки школі, зазначив: дуже важливо, щоб діти мали всі можливості стати справжніми професіоналами.

   «Ми хочемо, щоб діти вчилися, і, звичайно, залишалися в Україні, щоб саме тут забезпечували платоспроможний попит своєю кваліфікацією, щоб саме в Україні була Силіконова долина. Харків для цього є максимально пристосованим», - поділився думкою Олександр Кірш.

 

Довідка. 1419 комплектів комп'ютерного обладнання Харківська область отримала відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки. Переоснастити, в першу чергу, школи нашого регіону вирішили у зв'язку з лідируючими позиціями області у сфері освіти, активною участю в міжнародних проектах (в тому числі «Go Camp») і створенням мережі опорних шкіл. Устаткування отримає 141 загальноосвітній навчальний заклад районів і міст області. Кожен поставлений комп'ютер повністю відповідає сучасним вимогам і має ліцензійне програмне забезпечення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь