line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Харківська область встановить побратимські відносини з індійським штатом Махараштра

Попередні домовленості про міжрегіональне співробітництво були досягнуті під час зустрічі глави ХОДА Юлії Світличної з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті 23 січня. Учасники зустрічі обговорили перспективні напрямки співпраці між Харківщиною і штатом Махараштра.

   «Ми зацікавлені в міжрегіональному співробітництві у сферах економіки, культури, освіти, науки. Одним із найважливіших напрямків для нас залишається розвиток бізнес-зв'язків. Ми готові організувати зустрічі потенційних інвесторів з нашими підприємствами і всіляко сприяти розвитку бізнесу. Завдяки підтримці Президента, ми забезпечуємо мир у Харківській області, ніщо не завадить бізнес-активності у регіоні», - підкреслила Юлія Світлична.

   Глава ХОДА домовилася з послом Республіки Індія про те, що орієнтовно до кінця березня у Харкові відбудеться урочисте підписання договору про побратимство зі штатом Махараштра. У ньому візьмуть участь представники ділових і бізнесових кіл індійського регіону, які предметно обговорять подальшу співпрацю з харківськими колегами.

   Крім того, у рамках заходу в Харкові планується провести фестиваль індійської культури.

   Також Юлія Світлична і Манодж Кумар Бхарті обговорили перспективи співпраці між Харківською областю та Індією у сфері освіти і науки.

   Юлія Світлична зазначила, що поряд із традиційно цікавими для іноземних студентів напрямками, такими як медицина, у вишах області вводяться нові спеціальності, які можуть бути корисними, у тому числі студентам із Індії.

   Манодж Кумар Бхарті зазначив, що індійська сторона дійсно зацікавлена ​​в тому, щоб розширювати спектр спеціальностей, які студенти отримують у вишах Харкова. Більш детально перспективи співпраці посол обговорить з ректором ХНУ ім. В. Н. Каразіна.

   «Думаю, разом нам вдасться донести детальну інформацію про можливості харківських вишів для наших студентів і розширити співпрацю в освітній сфері», - сказав Манодж Кумар Бхарті.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь