line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині очікується різке зниження температури повітря – до 26 градусів морозу

У зв'язку з прогнозованим погіршенням погодних умов за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної в облдержадміністрації пройшло засідання оперативного штабу.

 

 

 

   Під час засідання затвердили порядок взаємодії підрозділів ХОДА, Служби автомобільних доріг, ДП «Харківський облавтодор», Головного управління ДСНС України в Харківській області у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, що спричинені погіршенням погодних умов.

   За інформацією Харківського регіонального гідрометцентру, 25-29 січня на території області очікується істотне зниження температури повітря  - до 26 градусів морозу - та поривчастий вітер до 15-20 м/с.

   «У зв’язку з цим всі служби, що відповідають за життєдіяльність регіону, мають перейти у посилений режим роботи. Головне управління ДСНС у Харківській області має забезпечити роботу пунктів обігріву для надання допомоги людям та, у разі необхідності, надати невідкладну допомогу оперативним службам щодо відновлення енергопостачання на території області - надати спеціальну техніку високої прохідності тощо», - наголосив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

   Крім того, завдання розгорнути додаткові пункти обігріву, а також приймання, видачі теплих речей, роздачі гарячої їжі для соціально незахищених верств населення отримали районні державні адміністрації та виконкоми міст обласного значення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal