line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нарада з питання попередження та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час погіршення погодних умов

MaselskijСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським за участі голови районної ради Олександра Літвінова проведено робочу нараду з керівниками відповідальних структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками служб району з питання проведення невідкладних заходів щодо попередження та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території Балаклійського району під час погіршення погодних умов.

   У ході наради визначені основні заходи, які повинні бути здійснені найближчим часом відповідними службами району задля стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення на території району під час погіршення погодних умов.

   Голова райдержадміністрації Степан Масельський закликав всіх присутніх також передбачити можливість облаштування пунктів обігріву на території населених пунктів району, видачі теплих речей для соціально-незахищених верств населення та ін.

   Під час наради також були детально обговорені питання щодо впровадження алгоритму дій під час ліквідації можливих аварійних ситуацій на об’єктах водо- та електропостачання.

 

Довідка: За інформацією Харківського регіонального гідрометцентру 25-29 січня на території області очікується істотне зниження температури повітря – до 26 градусів морозу та поривчастий вітер до 15-20 м/с.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь