line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Коментар голови облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

svitll27 cічня світ вшановує Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Сьогодні – той день, коли ми згадуємо мільйони людей, які загинули під час найстрашнішої та наймасштабнішої трагедії у світовій історії.

 

 

 

   Жертвами Голокосту стали до 6 мільйонів осіб. І це тільки офіційні цифри, які абсолютно не здатні відобразити глибину тієї трагедії, яка сталася. Адже всі ці люди були знищені лише за те, що належали до єврейського народу.

   Дробицький яр у Харкові зберігає пам'ять про той біль, як зберігає її Бабин Яр у Києві та інші місця, де обірвалися життя десятків тисяч жертв нацизму.

   Ця трагедія відбулася на нашій землі. Це спільний біль наших народів. І це спільна пам’ять, яку маємо пронести крізь віки. Щоб і наші діти, і діти наших дітей знали про Голокост. Знали про те, на що можуть виявитися здатними тоталітарні імперії. Й ніколи не допустили цього.

   Сьогодні наша держава протистоїть агресору, боронячи не лише свої кордони, але й кордони демократичного світу. Важливо не допустити відтворення тоталітарних імперій та ідеологій.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь