line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Стан розрахунків за електрику та природний газ, а також за надані послуги з тепло- та водопостачання розглянуто сьогодні на селекторній нараді

Сьогодні під головуванням заступника голови ХОДА Євгенія Шахненко відбулася селекторна нарада з питання стану розрахунків за електрику та природний газ, а також за надані послуги з тепло- та водопостачання.

 

 

   У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, перший заступник голови, заступник голови та керівник апарату райдержадміністрації, представники установ та організацій району, відповідальні працівники районної державної адміністрації.

   «Нагадаю керівникам місцевого самоврядування про відповідальність за ті підприємства, які знаходяться у вашому управлінні. Безумовно, за розрахунки й фінансову діяльність своїх комунальних підприємств несуть відповідальність й керівники районів. У новому році прошу вас провести відповідну роботу з недопущення заборгованості та необґрунтованих тарифів», - звернувся до присутніх заступник керівника області.

   Останні дані щодо розрахунків споживачів за електричну енергію та природний газ надав начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Олексій Белоцький. Він відзначив, що за спожиту в 2016 році електроенергію область розрахувалась з ДП «Енергоринок» на 97,5%. Зокрема, повністю розрахувались за електроенергію промислові підприємства, сільгоспспоживачі та бюджетні установи, які фінансуються з місцевих бюджетів.

   «Наголошую, що до боржників, згідно з чинним законодавством, вживаються відповідні заходи щодо обмеження енергопостачання», - сказав керівник паливно-енергетичної галузі області.

   Споживачі природного газу області минулого року, за даними НАК «Нафтогаз України», розрахувалися на 77,4%.

   «По категоріях: підприємства теплоенергетики - 77%, населення - 77,2%, бюджетні установи - 96,5%, - надав дані Олексій Белоцький. - Звертаю увагу керівників підприємств на необхідність виконання графіків реструктуризації заборгованостей за газ, що був використаний у минулих періодах, забезпечення збору платежів за надані послуги та своєчасне оформлення протоколів стосовно пільг та субсидій».

   За інформацією начальника Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка, станом на 26 січня за надані минулого року послуги теплопостачання споживачі області розрахувалися на рівні 87,5%. У тому числі рівень розрахунків по місту Харків становить 87,8%, по районах та містах області – 85,6%. При цьому установи, що фінансуються з місцевих бюджетів, розрахувалися на 104,9%. Рівень розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення склав 92,3%.

   «Підприємства області вживають усіх можливих заходів для підвищення рівня розрахунків споживачів за надані комунальні послуги. Зі злісними неплатниками проводиться претензійно-позовна робота», - зазначив Сергій Магдисюк.

   У ході селекторної наради Євгеній Шахненко доручив директору Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА проаналізувати ситуацію з обґрунтованості тарифів у розрізі кожного комунального підприємства та підготувати лист до Кабінету Міністрів України щодо визначення відповідної роботи з Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь