line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ще трошки морозу і в Балаклії запрацює ковзанка

kkkkНаприкінці минулого тижня за ініціативи голови районної державної адміністрації Степана Масельського працівниками КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» та Балаклійської ДЮСШ розпочато реалізацію довгоочікуваного для Балаклії проекту - створення ковзанки.


    Більш старше покоління м. Балаклія може пригадати, як кожної зими на території Балаклійської ЗОШ №1 ім. О.А. Тризни створювався льодовий майданчик і кожен бажаючий мав змогу покататись на ковзанах або зійтись у хокейних баталіях. На жаль, більше 10 років ковзанка не заливалась.
    Минулої середи було розпочато реалізацію проекту. Наразі створення ковзанки майже закінчено. Вже були проведені роботи з освітлення майданчика.Залишилось сформувати лід в декількох місцях і завершальним етапом стане шліфовка поверхні льоду гарячою водою.
   Загалом технічну допомогу у втіленні даного проекту здійснювали КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс», КП «Балаклійський водоканал», Балаклійський районноий відділ ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області.
    Ідея створення ковзанки спрямована на залучення населення міста, в першу чергу дітей, до активного, здорового відпочинку, до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

kkkkkkkkkkkkk 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь