line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ще трошки морозу і в Балаклії запрацює ковзанка

kkkkНаприкінці минулого тижня за ініціативи голови районної державної адміністрації Степана Масельського працівниками КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» та Балаклійської ДЮСШ розпочато реалізацію довгоочікуваного для Балаклії проекту - створення ковзанки.


    Більш старше покоління м. Балаклія може пригадати, як кожної зими на території Балаклійської ЗОШ №1 ім. О.А. Тризни створювався льодовий майданчик і кожен бажаючий мав змогу покататись на ковзанах або зійтись у хокейних баталіях. На жаль, більше 10 років ковзанка не заливалась.
    Минулої середи було розпочато реалізацію проекту. Наразі створення ковзанки майже закінчено. Вже були проведені роботи з освітлення майданчика.Залишилось сформувати лід в декількох місцях і завершальним етапом стане шліфовка поверхні льоду гарячою водою.
   Загалом технічну допомогу у втіленні даного проекту здійснювали КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс», КП «Балаклійський водоканал», Балаклійський районноий відділ ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області.
    Ідея створення ковзанки спрямована на залучення населення міста, в першу чергу дітей, до активного, здорового відпочинку, до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

kkkkkkkkkkkkk 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal