line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З метою недопущення надзвичайних ситуацій під час весняних паводків, голова райдержадміністрації надав доручення відповідним службам перевірити стан гідроспоруд на водних об’єктах району

rda zima06 лютого головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   З метою недопущення надзвичайних ситуацій під час весняних паводків, голова райдержадміністрації надав доручення відповідним службам перевірити стан гідроспоруд на водних об’єктах району.

   Під час апаратної наради проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури. За підсумками проведеного аналізу очільником району наголошено на продовженні запланованих ремонтних робіт у всіх закладах соціальної сфери, необхідності проведення обстеження навчальних закладів району і надання пропозицій щодо забезпечення будівельними та господарськими матеріалами для підготовки до нового навчального року.

   На контролі у керівника району перебуває питання стану зимового обслуговування доріг району та їх підготовка до ремонтних робіт навесні. З цією метою з керівниками органів місцевого самоврядування відпрацьовується питання щодо співфінансування із місцевих бюджетів ремонту доріг загального користування.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, а саме: проведення організаційних, ветеринарно-санітарних заходів щодо ліквідації осередку африканської чуми свиней на території Балаклійської міської ради та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней по території району, проведення моніторингу стану озимих посівів, стану дотримання рівня мінімальної заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях району, виготовлення проектно-кошторисної документації для закладів гуманітарної та соціальної сфери і інші.

   В черговий раз керівник району приділив увагу питанням готовності служб району та виділення додаткової техніки з реагування на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період.

   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь