line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Наш «Кристалл» визнаний кращим

IMG 8040Минулої неділі в Балаклійському районному Будинку культури відбувся обласний конкурс дитячих циркових колективів «Зимова казка». Конкурс на Балаклійщині проводився вперше і проходив за підтримки голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського та під егідою Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи. У святі циркового мистецтва взяли участь дитячі колективи з Харкова, Балаклії, Ізюма — всього сто сорок юних представників циркового мистецтва Харківщини.

   Поважне журі конкурсу представляли голова, директор – художній керівник Української творчої дирекції з підготовки циркових атракціонів та номерів Євген Овчаренко, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кунденко та тренер ДЮСШ Олександр Чміль. Відкриваючи свято, вони побажали учасникам успіхів, а глядачам – доброго настрою.    

   І ось на сцені РБК розгорнулося видовищне дійство. Один за одним на підмостки виходили циркові колективи, які демонстрували свою майстерність у конкурсних номерах за номінаціями: гімнастика, жонглювання на обручі, акробатика та еквілібристика. Юні артисти показували справжні міні-вистави. Повітряні гімнасти на обручах та гімнастичних перекладинах злітали майже під саму стелю РБК, і під час їхнього виступу глядачі неодноразово від захоплення затамовували подих. Акробати та гімнасти демонстрували витонченість і грацію, а жонглери – чіткість та артистизм.

   Наш район на цирковому святі представляв відомий не тільки на Балаклійщині, а й за її межами цирковий колектив Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи «Кристалл», керівник Оксана Нечипоренко. Його конкурсна програма в різновікових категоріях була представлена номерами «Ляльки» (акробатичний дует Яни Зарічної та Евеліни Бескорсової), «Білі лебеді» (Софія Гілярова та Аліна Чумак), «Дюймовочка» (Софія Пилипенко), «Морська зірка» (Ксенія Дорофєєва), «Орхідея» (Анастасія Сердюк) і «Метелики» (цирковий колектив «Кристалл»). Виступи наших артистів не залишили байдужим жодного глядача та члена журі.

   Після завершення конкурсної програми на сцену для нагородження були запрошені всі команди. До них з вітальними словами звернулися голова журі Євген Овчаренко, Сергій Кунденко та директор Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи Роман Цюпка. Від себе особисто та від імені глядачів Євген Овчаренко подякував учасникам за подароване свято і, відзначаючи високий рівень організації конкурсу, висловив щиру вдячність керівництву району та його організаторам.

   Під час урочистої церемонії всі юні артисти були нагороджені Дипломами лауреатів І, ІІ та ІІІ ступенів, медалями, вимпелами та пам’ятними значками. Неодноразово під гучні оплески за нагородами виходили наші дівчатка з циркового колективу «Кристалл», яким за майстерні виступи були вручені Дипломи лауреатів І та ІІ ступеня. А потім настав кульмінаційний момент: нагородження учасників, які за відмінну підготовку до конкурсу та майстерність отримали Гран-прі. З чотирьох номінацій дві вибороли наші дівчатка з «Кристалла». Так, у молодшій віковій категорії в номінації партерна гімнастика Гран-прі за номер «Ляльки» отримав наш акробатичний дует у складі Яни Зарічної та Евеліни Бескорсової. У середній віковій категорії в номінації акробатика (каучук) Гран-прі отримала Ксенія Дорофєєва, яка показала незабутній для глядачів номер «Морська зірка».

   Особливо приємно, що високий рівень підготовки Балаклійського циркового колективу «Кристалл» було відзначено в завершальній промові Євгена Овчаренка, який за підготовку дітей висловив щиру вдячність усім тренерам. «Сьогодні нагороди отримали всі учасники конкурсу, але завжди є ті, хто підготувався більш майстерно і є найкращим. Сьогодні я не можу не назвати такі колективи. Перше місце в цьому списку посідає естрадно – циркова студія «Каскад», місто Харків. Мені також дуже приємно, що серед професіоналів – колектив з Балаклії, який є справжньою зірочкою сьогоднішнього конкурсу – цирковий колектив «Кристалл». Третім я хочу назвати зразкову танцювально-циркову студію «Надія», місто Харків. Успіхів усім у подальшій творчості і вдячність усім за свято, яке ви нам сьогодні подарували», – сказав Євген Овчаренко.

IMG 7953IMG 7966IMG 8026IMG 8477IMG 7977

IMG 8572
 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь