line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підвищення якості планування евакуаційних заходів - запорука злагодженої роботи всіх служб Харківської області

IMG 0208Головний тезис позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, що відбулось сьогодні у Харківській обласній державній адміністрації у режимі відеоконференції.

 

 

   У засіданні, головним питанням якого було підведення підсумків роботи системи цивільного захисту області в 2016-му та визначення пріоритетів роботи у поточному році також взяли участь Степан Масельський, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, члени комісії, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту, відповідальні працівники районної державної адміністрації та представники районних засобів масової інформації.

   Розпочалось засідання із доповіді директора Департаменту цивільного захисту ХОДА який коротко навів статистичні дані щодо кількості та характеру надзвичайних ситуацій, що сталися на території області впродовж 2016 року. Відзначив підвищення якості планування евакуаційних заходів, а також проведення навчань та тренувань евакуаційних органів, що є першочерговою передумовою попередження надзвичайних ситуацій в майбутньому, підкреслив доповідач.

   “Окремо хотів акцентувати увагу керівників районів та міст на питанні забезпечення регіональної системи оповіщення, - звернувся до присутніх Павло Пономаренко. – Попереджую всіх членів комісії ТЕБ та НС: потрібно враховувати реалії сьогодення, тож системи оповіщення слід тримати у належному стані.”

   Також директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації наголосив на необхідності формування в районах та новостворених територіальних громадах керівного складу органів місцевої пожежної охорони й доручив керівникам комісій на місцях звернути увагу на питання щодо паспортизації пляжів.

   Оцінюючи роботу рятувальників регіону в 2016 році, перший заступник облдержадміністрації відзначив: “Всі служби працювали злагоджено, попри всі складні умови, які були в Харківській області та в цілому в Україні, у нас не виникало серйозних надзвичайних ситуацій, а ті НС, які з’являлися були вчасно ліквідовані” – сказав Марк Беккер.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь