line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова ХОДА бере участь у засіданні Моніторингового комітету КМРВРЄ

У ході засідання планують затвердити план роботи і календар моніторингових місій на 2017 - 2018 роки, а також заслухати низку доповідей.

 

 

 

 

   «Серед найбільш актуальних для нас проблем, які будуть порушені на засіданні, - питання забезпечення виборчого права для вимушених переселенців, біженців та мігрантів на виборах місцевого рівня, - зазначила Юлія Світлична. - Окрема дискусія запланована на тему міграції, яка зараз дуже актуальна для Європи в цілому. Зокрема, будемо ділитися досвідом роботи у сфері інтеграції переселенців».

   Також, за інформацією голови ХОДА, на засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи планують заслухати доповідь членів місії, яка вивчала ситуацію в Туреччині, та низку доповідей про стан місцевої й регіональної демократії, дотримання прав людини в різних країнах Європи.

   Нагадаємо, у жовтні 2016 року Юлія Світлична була обрана Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету КМРВРЄ.

 

Довідка. Моніторинговий комітет КМРВРЄ стежить за дотриманням зобов'язань державами - членами Європейської хартії місцевого самоврядування, а також готує звіти про стан місцевої та регіональної демократії в Європі й моніторить окремі питання, що стосуються місцевої та регіональної демократії в країнах - членах Хартії.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal