line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Звернення голови райдержадміністрації Степана Масельського до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Шановні земляки!

 

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей.

   На Майдані пліч-о-пліч стояли українці, переповнені бажанням жити у вільній країні. Спочатку вони вимагали права вибору, потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, але не здавались. Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Кожен з неї заплатив за свої переконання життям.

    Переконаний, спільними зусиллями ми змінимо країну, доведемо до кінця вкрай необхідні реформи, і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті. Слава Україні!

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                  Степан Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь