line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Затверджено програму соціально-економічного розвитку району на 2017 рік

IMG 977822 лютого голова районної державної адміністрації Степан Масельський під час пленарного засідання XVIIIсесії Балаклійської районної ради VIIскликання прозвітував перед депутатським корпусом щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2016 рік і про здійснення делегованих повноважень, а також окреслив пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку на 2017 рік.

 

     У роботі сесії також взяли участь перший заступник голови, заступник голови, керівник апарату районної державної адміністрації, депутати Харківської обласної ради А.А. Русецький та Л.П. Немикіна, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, силових структур району, представники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, засобів масової інформації.

      Розпочинаючи пленарне засідання сесії голова районної ради Олександр Літвінов наголосив на важливості плідної співпраці депутатського корпусу місцевих рад, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади задля забезпечення ефективного соціально-економічного розвитку Балаклійщини.

IMG 9790З першого питання порядку денного прозвітував голова райдержадміністрації Степан Масельський. Степан Іванович під час своєї доповіді зазначив, що протягом минулого року зусилля районної державної адміністрації були спрямовані на реалізацію завдань щодо сталого економічного зростання, поліпшення життєвого рівня населення, покращання соціального захисту найменш забезпечених верств населення, а також ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів і сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій. В цілому економічні показники виконані, свідченням чого є зайняття лідируючих позицій серед інших районів Харківщини за показниками соціально-економічного розвитку.

     Очільник району доповів про збільшення обсягів реалізації промислової продукції підприємствами району, про стан промисловості та залучення іноземних інвестицій, стан сільського господарства, наповнення бюджетів всіх рівнів, про зайнятість населення, стан освіти, медицини та культури, розвиток спорту та молодіжної політики, соціальний супровід малозабезпечених, ветеранів війни, учасників АТО та інших верств населення , а також окреслив основні завдання на 2017 рік.

     Під час обговорення питання підсумків соціально-економічного розвитку не оминули й питання децентралізації влади. Найбільшим, досягненням за останні роки було здійснення процесу фінансової децентралізації в Україні. Відчули це і в Балаклійському районі. Почались роботи із проведення ремонтів у навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та культури, ремонту доріг. Люди на власні очі побачили позитивні зміни. Безумовно, система місцевого самоврядування, яка діє на сьогодні, не задовольняє потреби суспільства. Відбувається процес реформування місцевого самоврядування – добровільного об"єднання територіальних громад, який здійснюється з дотриманням основних принципів, а це насамперед спроможності та добровільності, з урахуванням в першу чергу думки мешканців територіальних громад.

   На виконання розпорядження голови Харківської облдержадміністрації та плану заходів з підтримки та впровадження добровільного об'єднання територіальних громад на території Харківської області, районною державною адміністрацією в повному обсязі виконано всі поставлені завдання. Зокрема, створено районну робочу групу з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад, якою після детального вивчення спроможності кожної територіальної громади, її економічної ефективності надано до обласної робочої групи пропозиції щодо створення спроможних територіальних громад Балаклійського району та розроблено їх паспорти.

     Протягом 2015-2016 років районною робочою групою проводилась широка інформаційно – роз'яснювальна робота серед населення району. Були організовані виїзди до кожної місцевої ради, проведено зустрічі в кожному населеному пункті з метою надання роз’яснень основних положень Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та процесу об'єднання територіальних громад, роз’яснення щодо фінансової підтримки державою добровільного об'єднання територіальних громад, адже ініціатива об'єднання громад повинна виходити від мешканців територіальних громад і тільки вони приймають відповідні рішення.

     "Я в першу чергу, за реформу децентралізації, адже це важливий шлях, до якого потрібно підходити виважено, обов’язково дотримуватися чинного законодавства, добровільності та економічній ефективності даного процесу"- зазначив голова райдержадміністрації.

    Підводячи підсумки Степан Масельський сказав: “Все, що вдалося реалізувати у 2016 році, стало можливим завдяки скоординованій та ефективній роботі районної державної адміністрації, депутатського корпусу району, органів місцевого самоврядування та керівництва підприємств, установ, та організацій району. Я всім дякую за активну позицію! Сподіваюся на плідну співпрацю у виконанні завдань визначених Програмою соціально-економічного розвитку району на 2017 рік”.

   Крім того, депутатським корпусом районної ради під час пленарного засідання сесії затверджено Програму соціально-економічного розвитку району на 2017 рік. Розглянуто питання про виконання районного бюджету на 2016 рік, внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року “Про районний бюджет на 2017 рік” та ряд інших питань. Шість районних Програм були зняті з контролю у зв’язку із закінченням терміну їх дії.

IMG 9793IMG 9796IMG 9832IMG 9840IMG 9854IMG 9842


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь