line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Залучення населення до активного способу життя основне завдання в галузі фізичної культури та спорту

IMG 5686Залучення населення до активного способу життя основне завдання в галузі фізичної культури та спорту. Районна влада приділяє значну увагу для створення належних умов для розвитку фізичної культури та спорту в районі.

 

 

   Для залучення населення до активного способу життя в районі продовжують роботу Балаклійська дитячо-юнацька спортивна школа, КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел», Балаклійська районна федерація футболу, дитячий клуб олімпійського тхеквондо "ХАРДІ", секції силових видів спорту, фізкультурно-оздоровчий комплекс "Газовик", СК "Газовик", ФК "Цементник".

   Протягом року у районі традиційно проводилися спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи серед усіх верств населення. Було організовано та проведено більше 100 спортивно-масових заходів районного та обласного рівня.

   Всього заняттями в дитячо-юнацьких спортивних школах охоплено 14,0% учнів загальноосвітніх шкіл району. Вихованці Балаклійської ДЮСШ брали участь у районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах, де виборювали призові місця та ставали неодноразовими переможцями змагань.

    Значна увага приділяється розвитку футболу в районі.

    Наприкінці лютого минулого року завершилась зимова Першість Балаклійського району з міні-футболу. Чемпіоном 5-ї ювілейної Першості став балаклійський «Восток», другий – «Олімпік» (с. Вербівка), третій – «Атлетик» (с. Борщівка).

   На початку грудня 2016 року було розпочато черговий розіграш зимової Першості з міні-футболу, в якій бере участь рекордна кількість учасників 16 команд з 9 населених пунктів району.

   В березні минулого року, вперше, був започаткований весняний кубок Балаклійського району з міні-футболу, у якому боротьбу за перемогу вели 15 колективів.

   Вперше в Балаклійському районі проводилась літня Першість району з міні-футболу, де приймали участь 7 команд.

   Розіграно весняний Кубок Балаклійського району пам’яті В.М. Лєтка, переможцем стала команд з смт Андріївка “Авангард”. Відбулась Першість Балаклійського району з футболу серед аматорських команд, у якому прийняло участь 10 команд та осінній Кубок Балаклійського району.

   З метою сприяння розвитку футболу у районі команди ФК "Цементник" та СК "Газовик" приймають участь у Першості Харківської області з футболу.

   Вперше в м. Балаклія був проведений футбольний матч серед ветеранів Балаклійського району та ветеранів ФК «Металіст» (Харків).

   Регулярно в м. Балаклія та інших населених пунктах району проводяться турніри з футболу, міні-футболу серед дитячих команд.

   Як зазначив голова райдержадміністрації Степан Масельський, на фінансування галузі “фізична культура і спорт” з районного бюджету у 2016 році склало по загальному фонду - 3,1 млн. грн., що на 4,6% більше, ніж у 2015 році, по спеціальному фонду - 2,6 млн. грн., що майже на 1,5 млн. більше ніж у 2015 році. На проведення спортивних заходів витрачено 198,2 тис. грн. та придбано спортивного інвентарю на загальну суму 332,6 тис. грн..

   Наприкінці квітня минулого року завершені роботи по усуненню аварійного стану КП БРР "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел", на що витрачено 2,6 млн. грн. На даний час виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію нежитлових будівель та споруд по вул. Центральній, 4 в м. Балаклія під комунальне підприємство Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо- юнацький спортивно- оздоровчій комплекс "Вимпел".

   На 2017 році у галузі фізичної культури та спорту основними завданнями є створення належних умов для забезпечення якісної підготовки спортсменів району до участі в районних та обласних змаганнях, подальший розвиток та підтримка команд ігрових видів спорту, збереження існуючої мережі спортивних споруд району, проведення реконструкції нежитлових будівель і споруд по вул. Центральна, 4 в м. Балаклія під комунальне підприємство Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел», реконструкція веслувальної бази в смт Донець, капітального ремонту будівлі Балаклійської ДЮСШ (спортивна зала "Олімп"), реконструкція спортивних майданчиків Балаклійської ЗОШ № 1 ім. О.А.Тризни та Балаклійської ЗОШ № 6, будівництво спортивного майданчика в смт Андріївна.

   Також основним завданням у 2017 році є будівництво котельні КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел», сучасна котельня дасть змогу автономно опалювати об’єкти спортивного комплексу "Вимпел", а саме: зал боксу, фітнес-центр, басейн та спортивні зали.

   Реалізація даного проекту дасть змогу в рази здійснити економію бюджетних коштів та зменшити енергозатрати.

   Більш раціональне використання енергоресурсів з сучасною котельнею призведе до збільшення фізкультурно-оздоровчого сезону з 5 місяців до 9 місяців щороку.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь