line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харківську область надійшли кошти на соцстипендії

Про це повідомили під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови ХОДА Юлії Світличної зі студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

 

 

 

 

   «Мінсоцполітики 21 лютого відправило гроші на соцстипендії в Харківську область – 1 мільйон 350 тисяч гривень. На початок лютого було перераховано ще 430 тисяч гривень. У вас дуже серйозна голова ХОДА. Вона може вибити будь-які стипендії», - відзначив глава уряду.

   Як повідомив директор Департаменту соціального захисту ХОДА Юрій Шпарага, цих коштів достатньо для того, щоб виплатити заборгованість, яка виникла в січні, а також своєчасно здійснювати поточні виплати всім студентам області, які мають право на соціальну стипендію.

   «Новий порядок виплати стипендій було введено з 1 січня: академічні стипендії за успіхи у навчанні виплачують через Міністерство освіти, а соціальні стипендії для незахищених категорій громадян - через Міністерство соціальної політики. Затримка з виплатами соціальних стипендій виникла через те, що в органів соцзахисту не було реєстрів студентів. Потрібен був час, щоб сформувати базу та подати заявки до Міністерства соціального захисту. Голова ХОДА Юлія Світлична поставила завдання провести цю роботу в найкоротший час. У результаті Харківська область вже отримала необхідні кошти в повному обсязі», - розповів Юрій Шпарага.

   Він повідомив, що кошти, які надійшли в область 22 лютого, вже перераховані вишам. Студенти отримають стипендії найближчим часом.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь