line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Задоволення культурних потреб населення – основні завдання роботи закладів культури району

RDKЗадоволення культурних потреб населення, організація змістовного дозвілля, розвиток національно-культурних надбань, збереження та відродження народних звичаїв, обрядів – основні завдання роботи закладів культури району

 

 

   Протягом 2016 року у районі функціонувало 73 заклади культури. У клубних закладах налічується 106 клубних формувань, із них для дітей і підлітків – 57. Кількість учасників в них налічується – 1269 чоловік, з них –   709 дітей. У районі сім колективів мають почесне звання «Народний», один колектив – «Зразковий».

   Впродовж 2016 року в клубних закладах району творча молодь брала активну участь у проведенні тематичних, мистецьких вечорів, концертів, театралізованих дійств, культурно-розважальних програм з відзначення державних, народних свят, історичних та пам'ятних дат.

   У центрі уваги знаходилися питання поліпшення матеріально-технічного стану закладів культури, підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

   Всього на проведення капітальних ремонтів в закладах культури району витрачено 5,2 млн. грн., з яких 3,8 млн. грн. кошти місцевих бюджетів, 1,2 млн. грн. – районного бюджету та 146 тис. грн. – обласного бюджету.

   На поточні ремонти з місцевих бюджетів витрачено 777,0 тис. грн., з районного бюджету – 155,0 тис. грн. На поліпшення матеріально – технічної бази з місцевих бюджетів виділено 634,0 тис. грн., з районного бюджету – 432,0 тис. грн.

    Зокрема, за рахунок коштів районного бюджету здійснено капітальний ремонт фасадів районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури» на суму   276,4 тис. грн.

    У 3 закладах культури проведено капітальний ремонт покрівель дахів на загальну суму 1,5 млн. грн. та у 7 закладах замінено 73 вікна на енергозберігаючі на загальну суму   641,9 тис. грн.

    Проведено капітальний ремонт великої зали в Асіївському сільському Будинку культури на суму 478,3 тис. грн., капітальний ремонт глядацької зали та сцени Гусарівського сільського Будинку культури на суму 791,5 тис. грн. та інше.

   У 18 закладах культури проведено поточні ремонти.

   На 2017 рік пріоритетними завданнями у сфері культури є поліпшення умов творчої діяльності та побуту працівників культури, аматорів народної творчості, забезпечення належного комплектування фондів бібліотек новою літературою та періодичними виданнями, подальша інформатизація бібліотек, придбання комп’ютерної техніки, збереження історичних пам'яток, виготовлення проектно-кошторисних документацій та покращання матеріально-технічної бази закладів культури.

   Зокрема, заплановано проведення реконструкції Андріївського Будинку культури «Україна» та капітальних ремонтів Асіївського сільського Будинку культури, Лозовеньківського сільського клубу та бібліотеки, Чепільського та Пришибського сільських клубів, покрівель Балаклійського районного краєзнавчого музею, П’ятигірського та Гусарівського сільських Будинків культури, фасаду, фойє та глядацької зали Протопопівського сільського клубу

   В Залиманському сільському Будинку культури та Яковенківському сільському клубі заплановано проведення капітального ремонту системи опалення

  В Савинському та Новогусарівському Будинках культури, Калиніському сільському клубу та Яковенківській бібліотеці – філії будуть проведені роботи по заміні дверей та дерев’яних віконних і дверних блоків на металопластикові.

   Сьогодні, за підтримки керівництва району, розвиток галузі культури це інструмент побудови здорового суспільства, елемент розвитку району, сегмент регіонального розвитку та інновацій. Культурі під силу вирішувати питання економічного зростання і проблеми зайнятості населення. Спільними зусиллями ми зможемо вивести культуру Балаклійщини на ще вищий щабель, забезпечивши виконання державних та районних програм з розвитку галузі культури.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь