line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Перехід на підготовлену контрактну армію є головним принципом комплектування Збройних сил України

Сьогодні під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Олександра Скакуна відбулася селекторна нарада з питання відбору кандидатів на військову службу за контрактом. У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський разом з головою районної ради Олександром Літвіновим.

   Одне з головних питань, які були розглянуті під час наради, стосувалося ходу виконання планового завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом у першому кварталі 2017 року.

  Заступник голови ХОДА наголосив, що перехід на підготовлену контрактну армію є головним принципом комплектування Збройних сил України.

   «Верховним головнокомандувачем ЗСУ – Президентом України Петром Порошенком робиться все можливе для того, щоб забезпечити армію та підтримати на високому рівні забезпечення військовослужбовців. Колосальних зусиль вживають Генеральний штаб, обласна державна адміністрація. Це питання знаходиться на постійному контролі голови ХОДА Юлії Світличної. Сам час диктує нам безумовне виконання планового завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом», - сказав Олександр Скакун.

   Також у ході селекторної наради обговорили питання стосовно стану обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях Харківської області.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь