line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

27 лютого відбулась чергова апаратна нарада

rda27 лютого головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

  У ході наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, сталого функціонування закладів соціальної сфери, проведення моніторингу стану озимих посівів, стану зимового обслуговування доріг району, їх підготовка до ремонтних робіт навесні.

  Основну увагу всіх керівників управлінь, відділів, служб району голова райдержадміністрації Степан Масельський акцентував на підготовці та проведенні заходів з благоустрою та упорядкування територій населених пунктів, та надав доручення розробити комплекс заходів для проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій району.

   З метою надання якісних послуг з перевезення пасажирів на міських маршрутах та приміському сполученні, головою райдержадміністрації акцентовано увагу відповідальних працівників райдержадміністрації на роботі автоперевізників, визначенні графіку пасажирських перевезень та вирішенні питання маломісткості транспортних засобів.

   В ході апаратної наради голова райдержадміністрації в черговий раз акцентував увагу на забороні збору коштів та матеріальних цінностей працівниками навчальних закладів району, а особливо дошкільних навчальних закладів.

   На сьогодні всі дошкільні навчальні заклади району, в тому числі м.Балаклії мають фінансовий ресурс та можливість придбавати товари, предмети та матеріали для їх щоденної стабільної роботи. У разі виникнення додаткової потреби для функціонування закладів та відсутності фінансової можливості місцевих рад з районного бюджету буде надано відповідну фінансову підтримку.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь