line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах

Сьогодні, 28 лютого, в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Вячеслава Тищенка відбулося засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Балаклійського району.

 

   На конкурс було винесено один об’єкт з перевезення пасажирів, що включає п’ятнацять автобусних маршрутів приміського сполучення: Балаклія (АС) – Савинці, Балаклія (АС) – Залиман – Норцівка, Веселе – Нурове, Балаклія (АС) – Веселе, Балаклія (АС) – Мілова, Балаклія (залізничний вокзал) – Петрівське, Балаклія (АС) – Андріївка, Балаклія (залізничний вокзал) – Слобожанське, Балаклія (залізничний вокзал) – Чепіль, Балаклія (залізничний вокзал) – Щурівка, Балаклія – Борщівка, Балаклія (залізничний вокзал) – Лозовенька, Балаклія (АС) – Донець, Балаклія (АС) – Бригадирівка, Балаклія (АС) – Вовчий Яр.

   Розпочинаючи засідання конкурсного комітету перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко доповів присутнім порядок денний засідання, а також сказав:

  “На об’єкти автобусних маршрутів загального користування подано документи одним перевізником-претендентом ТОВ “Авто - Ові” у 2-ох закритих конвертах № 1 та № 2, як того вимагає Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами). Згідно з Порядком конверт № 1 був відкритий наступного дня після кінцевого терміну подання документів та складений відповідний протокол відкриття конверту. Слід зазначити, що в разі якщо у конкурсі взяв участь тільки один перевізник-претендент, його може бути визнано переможцем конкурсу. Хочу також підкреслити, що відповідно до вимог чинного законодавства України під час проведення конкурсу додаткові пропозиції від перевізників - претендентів не приймаються. Пропоную перейти до розгляду зазначеної заявки.”

  Після розгляду поданої заяви претендента-перевізника, пропозицій щодо забезпечення маршрутів транспортними засобами більшої пасажиромісткості і визначення графіку пасажирських перевезень автоперевізником, члени конкурсного комітету в закритому режимі перейшли до визначення переможця.

   За результатами засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Балаклійського району переможцем конкурсу визнано товариство з обмеженою відповідальністю “Авто - Ові”.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь