line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виховання патріотизму - важлива складова навчально-виховної діяльності школи

1«Освіта Харківщини ХХІ століття» - під такою назвою в Харківській академії неперервної освіти протягом року триває XLVI обласна тематична виставка ефективного педагогічного досвіду, яка цього разу проходила за темою «Національне виховання як фактор цілісного формування особистості».

 

   З 21 по 23 лютого 2017 року представники педагогічного колективу Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради презентували свій досвід роботи за темою «Формування національно-патріотичних якостей особистості крізь призму ключових компетентностей у рамках оновленої школи». Основним доповідачем з даної тематики виступила Тихоступ Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи. Під час виступу було зроблено акцент на тому, що завдання педагогів школи нині полягає у тому, щоб виховати високоморальне, національно свідоме підростаюче покоління. Національно-патріотичне виховання повинно проводитись постійно, як під час позакласної роботи так і у процесі навчання. В школі функціонує історико-краєзнавчий музей, де закладається фундамент глибоких знань, формується світогляд, національна самосвідомість, фактично він є центром національно-патріотичного виховання. Саме ці інноваційні підходи є фундаментом для впровадження національно-патріотичного виховання. В цьому році також було започатковано Всеукраїнський он-лайн проект «Ми – єдина Україна!», його засновником виступила вчитель зарубіжної літератури Царук О.Я.

   Під час презентації вчителем зарубіжної літератури Донецької ЗОШ № 2 Царук О.Я. також було проведено майстер-клас «Інновації патріотичного виховання в школі». Ознайомлено учасників з програмою eTwinning та платформою Twinspace для реалізації Всеукраїнського та європейського проектів, а також проведено он-лайн тестування Kahoot!

   Приємно відзначити, що виступ педагогів Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 вирізнявся науковістю, новаторством і творчим підходом у викладенні теми. Колектив закладу був нагороджений дипломом ІІ ступеня КВНЗ «Харківської академії неперервної освіти».

2IMG 0417

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal