line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Скасовано карантин по африканській чумі свиней з мікрорайону “Лагеря” м. Балаклія

IMG 0448Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Балаклійській райдержадміністрації від 20 січня 2017 року за № 2 на території мікрорайону “Лагеря” в м. Балаклія з метою ліквідації вогнища африканської чуми свиней, а також недопущення занесення інфекції на територію Балаклійського району було встановлено карантинні обмеження. Впродовж останнього місяця задля здійснення контролю за проведенням заходів з ліквідації спалаху африканської чуми свиней було проведено декілька засідань Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

   Сьогодні, 28 лютого в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка відбулось чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. До порядку денного включено питання зняття карантину з території мікрорайону “Лагеря” м. Балаклія Балаклійської міської ради, щодо захворювання свиней африканською чумою. Для участі в обговоренні питання та прийняття відповідного рішення були запрошені члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, працівники державної служби ветеринарної медицини Балаклійського району та інші.

  Про виконання заходів, направлених на ліквідацію вогнища захворювання африканською чумою свиней на території мікрорайону “Лагеря” поінформував Терещенко А.С., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Балаклійському районі. Зокрема, в своїй доповіді він окреслив план організаційних, ветеринарно-санітарних та господарських заходів, які були здійснені з метою ліквідації вогнища АЧС, а також звернув увагу всіх присутніх на той факт, що нових випадків захворювання свиней на африканську чуму впродовж карантинного періоду не виявлено.

   За підсумками засідання комісією прийнято рішення щодо скасування із 28 лютого 2017 року карантину по африканській чумі свиней з мікрорайону “Лагеря” м. Балаклія Балаклійської міської ради і затверджено План оперативних дій у разі виникнення та підозри захворювання свиней на африканську чуму в Балаклійському районі на 2017-2019 роки.

  Окремим пунктом рішення комісії також вказано на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкової реєстрації власниками всіх видів тварин в державній службі ветеринарної медицини Балаклійського району відповідно до вимог Закону України “Про ветеринарну медицину”, оскільки в подальшому Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Балаклійській райдержадміністрації не буде розглядатися питання виплати грошових компенсацій громадянам, які утримують свиней в приватних домогосподарствах, в разі відсутності даної реєстрації.

IMG 0458IMG 0451IMG 0455


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь