line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Петро Порошенко та Юлія Світлична взяли участь у відкритті навчально-бібліотечного корпусу університету ім. Я. Мудрого

У 10-поверховій будівлі зберігатимуть понад 4 мільйони книг. Крім книгосховищ і читальних залів, у корпусі розміщуються інформаційно-аналітичні лабораторії, 5 лекційних залів, 40 навчальних аудиторій та картинна галерея.

 

 

   Така надсучасна бібліотека побудована в Україні вперше за 25 років незалежності, зауважив Президент під час церемонії відкриття будівлі.

  «Спільними зусиллями нам вдалося це зробити. Все починається з фінансової самостійності навчальних закладів. Я пишаюся тим, що входив до складу авторського колективу закону про вищу освіту. Ми його пробивали, чинився шалений опір. Але життя підтвердило наш вибір. Зміцнилась матеріальна база вищих навчальних закладів», - відзначив Глава держави.

   Він також підкреслив, що завдяки децентралізації за останні два роки вдалося суттєво збільшити обсяги коштів, які залишаються на місцях та можуть бути використані для будівництва й розвитку.

  «Місцева влада, якщо вона працює, має можливість підтримувати будівництво бібліотек. У Харківській області побудовано нову станцію метрополітену і продовжується будівництво метро. Ми відкрили органну залу, і продовження будівництва філармонії здійснюється й зараз. І це - в умовах, коли ми відродили армію, запустили роботу оборонного комплексу», - підкреслив Президент.

   Нагадаємо, 3 березня Петро Порошенко перебуває з робочою поїздкою в Харківській області. Візит Президента розпочався з відвідування Харківського тракторного заводу, який поновив виробництво після 10-місячного простою.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal