line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

6 березня головою райдержадміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

 

   У ході наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, сталого функціонування закладів соціальної сфери, підготовки та проведення сільськогосподарськими підприємствами району весняно-польових робіт, дотримання рівня мінімальної заробітної плати працівникам сільськогосподарських підприємств району, стану доріг та їх підготовка до ремонтних робіт навесні.

   Також головою райдержадміністрації Степаном Масельським було акцентовано увагу всіх керівників управлінь, відділів, служб району на підготовці та проведенні заходів з благоустрою та наведенню порядку на прилеглих територіях.

   З метою надання якісних послуг з перевезення пасажирів на міських маршрутах та приміському сполученні, очільником району наголошено відповідальним працівникам райдержадміністрації на безперебійній роботі автоперевізників, дотримання графіку пасажирських перевезень та перевірці технічного стану транспортних засобів.

   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь