line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні на засіданні координаційної ради було обговорення питання стану утримання автомобільних доріг

IMG 05036 березня 2017 року в районній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при райдержадміністрації.

 

 

 

 

   В роботі Координаційної ради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, голова ради Вячеслав Тищенко, провідний спеціаліст відділу житлово - комунального господарства та розвитку інфраструктури управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, секретар ради Ірина Ковалевська, члени Координаційної ради та запрошені.

   Головною темою першого в цьому році засідання було обговорення питання щодо стану утримання автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності в населених пунктах району.

   Доповідачами під час засідання було відмічено, що у зв’язку з несприятливими погодними умовами в зимовий період, пов’язаними з різкими коливаннями температури зовнішнього повітря, автомобільні дороги в районі нині перебувають у незадовільному стані. Суттєвими недоліками в експлуатаційному утриманні проїзної частини доріг залишається їх ямковість, напливи, просідання, а несвоєчасне усунення цих недоліків значно впливає на стан безпеки дорожнього руху та аварійності.

   За підсумками проведеного засідання Координаційною радою прийнято відповідне рішення з питання порядку денного, де визначено завдання по усунення проблемних питань, які є на автошляхах району та виконавців, відповідальних за здійснення даного напрямку роботи.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal