line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні на засіданні координаційної ради було обговорення питання стану утримання автомобільних доріг

IMG 05036 березня 2017 року в районній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при райдержадміністрації.

 

 

 

 

   В роботі Координаційної ради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, голова ради Вячеслав Тищенко, провідний спеціаліст відділу житлово - комунального господарства та розвитку інфраструктури управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, секретар ради Ірина Ковалевська, члени Координаційної ради та запрошені.

   Головною темою першого в цьому році засідання було обговорення питання щодо стану утримання автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності в населених пунктах району.

   Доповідачами під час засідання було відмічено, що у зв’язку з несприятливими погодними умовами в зимовий період, пов’язаними з різкими коливаннями температури зовнішнього повітря, автомобільні дороги в районі нині перебувають у незадовільному стані. Суттєвими недоліками в експлуатаційному утриманні проїзної частини доріг залишається їх ямковість, напливи, просідання, а несвоєчасне усунення цих недоліків значно впливає на стан безпеки дорожнього руху та аварійності.

   За підсумками проведеного засідання Координаційною радою прийнято відповідне рішення з питання порядку денного, де визначено завдання по усунення проблемних питань, які є на автошляхах району та виконавців, відповідальних за здійснення даного напрямку роботи.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal