line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Україна є державою з надзвичайно високим науковим потенціалом. Президент України

Петро Порошенко привітав молодих українців, які здобули перемоги на міжнародних учнівських олімпіадах 2016 року з різних предметів.

 

 

 

 

   Україну на міжнародних учнівських олімпіадах представляли 30 школярів з усіх областей. 22 молодих українці отримали нагороди, серед яких - 3 золоті, 9 срібних і 10 бронзових медалей.

   «Ви захистили не просто високий рівень української освіти, не лише честь шкіл, ліцеїв та гімназій, де ви навчаєтесь. Це, насправді, захист честі України», - сказав Президент та додав, що «Україна зарекомендувала себе в світі давно і міцно й тримає цю високу планку, як держава з надзвичайно високим науковим потенціалом».

   Петро Порошенко відзначив, що найавторитетніші світові установи, такі як  Європейський Союз, партнери із США, МВФ, ЄБРР, Європейський інвестиційний банк стверджують, що за останні 2,5 роки Україна в реформах зробила більше, ніж за попередні 23 роки. 

   «Дуже важливо, щоб у стрічках іноземних видань Україна з’являлася і як країна, де є надзвичайна велика кількість переможців олімпіад» - сказав Президент.

   Глава держави зазначив, що освіта сьогодні дуже швидко якісно змінюється, і тому дуже важливо, що кращі українські навчальні заклади і найкращі наші університети навчають студентів вчитися. За його словами, «повне оновлення знань в певних галузях відбувається за 2-3 роки, розширюється географія і можливості для тих, хто хоче отримати якісну освіту».

   «Коли в тебе є жага знань, то ти обов’язково переможеш, зможеш побороти конкуренцію», - зазначив Глава держави.

   Президент нагадав, що у всьому світі цінуються українські IT-фахівці, математики, конструктори, інженери, хіміки, вчені-біологи тощо.

   Петро Порошенко відзначив, що розроблена програма для стимулювання участі і перемог в Олімпіадах, зокрема, мова йде про президентські стипендії та зарахування до найкращих вищих навчальних закладів України, а також стимулювання вчителів, учні яких перемагають на змаганнях.

  «В умовах, коли ми розвиваємо і реформуємо державу, перше – ми обов’язково переможемо, і ми принесемо мир в країну. Наші реформи будуть ефективними, і по закінченню вищих навчальних закладів, впевнений, ваші можливості для самореалізації будуть набагато кращими», - зазначив Глава держави.

  За його словами, зараз різко зростають бюджетні надходження, інвестиції в розвиток, капітальне будівництво. «Прийде час, і зростуть інвестиції в реформовану науку», - впевнений Президент.

  Молоді науковці поділилися з Президентом своїми враженнями від участі в міжнародних учнівських змаганнях та обговорили можливості заохочення української молоді до наукової діяльності і розширення участі українців у міжнародних учнівських олімпіадах з різних предметів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь