line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Третій ігровий день районної Спартакіади

IMG 306811 березня в залі важкої атлетики «Олімп» Балаклійської ДЮСШ та КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» були розіграні чергові медалі районної Спартакіади з масових видів спорту серед підприємств, установ, організацій та територіальних громад Балаклійського району. Спортсмени визначали найкращих у гирьовому спорті (ривок) та настільному тенісі.

 

 

IMG 3035В І групі (підприємства, установи, організації, міська та селищні ради) у змаганнях з гирьового спорту не було рівних представникам в/ч А 1352, перше призове місце Спартакіади і другу сходинку посіли спортсмени Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи, третє у ГПУ «Шебелинкагазвидобування». Серед команд ІІ групи (сільські територіальні громади) перше місце посіли представники Петрівської сільської ради, другі спортсмени Пришибської сільської ради (с. Покровське), третя сходинка п’єдесталу у Вишнівської сільської ради.

   У змаганнях з настільного тенісу (І група) перемогу святкували «цементники» - АТ «Євроцемент-Україна», другі ГПУ «Шебелинкагазвидобування», третє місце у відділу освіти. По ІІ групі, першими фінішували представники с. Покровське (Пришибська сільська рада), друге місце у Вишнівської сільської ради, третє у Міловської.

   Загальнокомандний залік у І групі очолює ГПУ «Шебелинкагазвидобування», другою іде В/ч А 1352, третє у АТ «Євроцемент-Україна». Значно покращила свої позиції Балаклійська ДЮСШ, яка іде четвертою, декількома балами поступається відділ освіти.

   В ІІ групі значний відрив у Пришибської сільської ради (с. Покровське), друга сходинка у Вербівської сільської ради, на третє місце піднялась Вишнівська, яка на один бал випереджає Залиман.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь