line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

IMG 1799Сьогодні, 14 березня, під головуванням Степана Масельського, голови районної державної адміністрації за участі Олександра Літвінова, голови районної ради відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

 

   У семінарі-нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови РДА Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації    Ніна Чернолясова, представники правоохоронних органів та силових структур, військового комісаріату, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, представники районних засобів масових інформацій.

    Серед найактуальніших питань сьогодні в Україні є забезпечення обороноздатності держави, захисту її кордонів та територіальної цілісності. Одним із головних чинників, який безпосередньо впливає на рівень обороноздатності, в тому числі є укомплектованість Збройних Сил України особовим складом.

IMG 1796На постійному контролі обласної та районної влади знаходиться питання щодо здійснення заходів відповідно до Указу Президента України від 24.02.2017 № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з призову на строкову військову службу навесні 2017 року. На цьому в своїй доповіді акцентував увагу Вячеслав Тищенко.

Важливе значення в комплектуванні Збройних Сил України особовим складом нині також займає і служба за контрактом. З боку районної державної адміністрації постійно здійснюються заходи щодо її популяризації. У рамках цієї роботи проводиться детальне висвітлення цієї теми в районних засобах масової інформації, розміщення агітаційних білбордів та листівок, сприяння в проведенні ярмарок вакансій за військовими спеціальностями, організованих спільно з районним центром зайнятості населення та військкоматом. Питання сприяння вступу громадян на контрактну службу стоїть на особистому контролі голови райдержадміністрації Степана Масельського.

   «Ще раз хочу нагадати всім присутнім, що здійснюючи свої повноваження ви повинні діяти в рамках чинного законодавства України, в тому числі виконувати завдання, які стоять перед органами місцевого самоврядування під час призову громадян на строкову військову службу. Також прошу вас продовжувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливості проходження служби у Збройних Силах України за контрактом. Зокрема, звертаю вашу увагу на те, що при вступі на контрактну службу до Збройних Сил України держава забезпечує і високий рівень заробітної плати, і відповідні соціальні стандарти, передбачені законодавством для військовослужбовців», – підкреслив голова райдержадміністрації.

   Наступним було питання щодо проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою населених пунктів району, який, згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації, розпочинається 15 березня.

   Як повідомив начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Ситник, у рамках санітарно-екологічного двомісячника на територіях всіх рад планується приведення в належний стан прибудинкових територій, вулиць та доріг, місць відпочинку, парків та скверів, дитячих і спортивних майданчиків, ліквідація несанкціонованих смітників, розчищення лісосмуг та узбіч вздовж доріг загального користування. До Великодня (16 квітня) та до Дня Перемоги повинні бути упорядковані кладовища, братські могили, військові поховання, інші пам’ятники та пам’ятні знаки. Також органи місцевого самоврядування повинні приділити увагу встановленню урн в місцях масового перебування громадян, озелененню населених пунктів, створенню квітників тощо.

   Колективи підприємств, організацій, установ району будуть залучені до розчищення доріг прилеглих до населених пунктів. На територіях місцевих рад повинні бути організовані санітарно-екологічні суботники із залученням широких верств населення та молоді. Також, згідно з укладеними договорами на оплачувані громадські роботи, органи місцевого самоврядування необхідно провести роботу із залучення безробітного населення, яке перебуває на обліку в районному центрі зайнятості.

   Про стан пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим у роки Другої світової війни в населених пунктах району, присутніх проінформував завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Олександр Попов. Наразі, на території району знаходиться 66 пам’яток, пов’язаних з періодом Другої світової війни.

   У цілому, як зазначив доповідач, всі пам’ятники знаходяться у задовільному стані, але все одно потребують косметичних робіт: фарбування, де потребує стан – заміни табличок та поновлення огорожі, проведення робіт з благоустрою тощо. При цьому органам місцевого самоврядування необхідно врахувати пропозиції ветеранських, громадських організацій. Райдержадміністрацією буде постійно проводитись вибірковий моніторинг ходу виконання цих робіт.

   Про покращення матеріально-технічної бази структурних підрозділів первинної медичної ланки проінформувала начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Лілія Бабіч.

  “Прохання відповідально віднестися до винесених на семінар-нараду питань і активізувати роботу за всіма напрямками”, ― підводячи підсумок сказав голова райдержадміністрації Степан Масельський.

IMG 1842IMG 1811IMG 1817


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь