line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За рік надходження іноземних інвестицій у Харківську область збільшилося в 10 разів. Юлія Світлична

thumb-newsSpisok-900x584-a351Керівник ХОДА 20 березня взяла участь у П’ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України.

 

 

 

   Головними питаннями для розгляду Ради стали економічна політика, зокрема - розвиток інфраструктури, та децентралізація – аспекти реформ, що реалізуються в соціальній та освітній сферах і медицині.

   «Можу сказати, що процес децентралізації для Харківщини вже дав можливість збільшити бюджети. Майже в 2 рази збільшився бюджет розвитку – до 4,5 мільярда гривень. Це надало можливість спрямувати додаткові кошти на реалізацію інфраструктурних проектів», - сказала Юлія Світлична.

   Керівник області наголосила, що, окрім фінансової децентралізації, на економічний розвиток регіону суттєво впливає розширення міжнародного співробітництва.

   «Харківщині вдалося налагодити плідну співпрацю з міжнародними партнерами. За їх підтримки в регіоні запроваджено низку нових проектів для розбудови соціальної й гуманітарної сфер та інфраструктурних об’єктів. Цього року ми плануємо залучити біля мільярда гривень від наших міжнародних партнерів, - повідомила Юлія Світлична. - Стосовно іноземних інвестицій також можу сказати, що стабілізація безпекової ситуації в області, а також реалізація економічних програм, надали можливість у 10 разів збільшити надходження іноземних інвестицій у Харківську область у 2016 році по відношенню до 2015-го».

   Одним із питань, які були включені до порядку денного засідання Ради регіонів, стало питання реформи інфраструктури, зокрема, Державного дорожнього фонду та механізму митного експерименту 2017 року.

  «Запроваджується новий підхід щодо збільшення бюджету на розвиток автомобільної інфраструктури та ремонти доріг, - пояснила голова ХОДА. – Питання поганого стану доріг в Україні потрібно вирішувати, і саме нові проекти та підходи дадуть можливість збільшити бюджет, який виділяється на ремонти та реконструкції. Ситуація справді складна, але її потрібно вирішувати. І найкращий час – саме зараз».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь