line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Харківщина долучилася до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Питання проведення акції на території регіону розглянули 31 березня у ході селекторної наради. Як зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук, акція проводиться з 21 березня по 30 травня.

 

 

  «До участі в акції планується залучити понад 479 тисяч людей. Заплановано очистити близько 23,6 млн кв. м прибудинкових територій, привести у належний стан понад 18,6 млн кв. м парків та скверів, упорядкувати 2041 кладовище», - зазначив Андрій Тимчук. 

  Також, за його словами, збільшують планові завдання щодо залучення громадськості до робіт з благоустрою в Зачепилівському, Валківському, Золочівському, Краснокутському, Первомайському районах. Парків і скверів більше, ніж торік, буде впорядковано у Близнюківському, Первомайському районах, містах Ізюм і Чугуїв. Прибудинкових територій буде очищено більше у Вовчанському районі. У Великобурлуцькому, Ізюмському, Нововодолазькому, Печенізькому, Харківському районах, містах Люботин, Первомайський та Чугуїв більше, ніж минулого року, виявлено, а,відповідно - й заплановано ліквідувати - несанкціонованих звалищ сміття.

  У ході наради перший заступник голови ХОДА Марк Беккер дав доручення головам РДА посилити роботу з ліквідації несанкціонованих смітників. 

  «Протягом місяця буде проведено перевірку відповідним департаментом стосовно тих звалищ, які є у деяких районах області. У вас є час для того, щоб зменшити кількість несанкціонованих звалищ», - звернувся до голів РДА Марк Беккер.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь