line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Харківщина долучилася до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Питання проведення акції на території регіону розглянули 31 березня у ході селекторної наради. Як зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук, акція проводиться з 21 березня по 30 травня.

 

 

  «До участі в акції планується залучити понад 479 тисяч людей. Заплановано очистити близько 23,6 млн кв. м прибудинкових територій, привести у належний стан понад 18,6 млн кв. м парків та скверів, упорядкувати 2041 кладовище», - зазначив Андрій Тимчук. 

  Також, за його словами, збільшують планові завдання щодо залучення громадськості до робіт з благоустрою в Зачепилівському, Валківському, Золочівському, Краснокутському, Первомайському районах. Парків і скверів більше, ніж торік, буде впорядковано у Близнюківському, Первомайському районах, містах Ізюм і Чугуїв. Прибудинкових територій буде очищено більше у Вовчанському районі. У Великобурлуцькому, Ізюмському, Нововодолазькому, Печенізькому, Харківському районах, містах Люботин, Первомайський та Чугуїв більше, ніж минулого року, виявлено, а,відповідно - й заплановано ліквідувати - несанкціонованих звалищ сміття.

  У ході наради перший заступник голови ХОДА Марк Беккер дав доручення головам РДА посилити роботу з ліквідації несанкціонованих смітників. 

  «Протягом місяця буде проведено перевірку відповідним департаментом стосовно тих звалищ, які є у деяких районах області. У вас є час для того, щоб зменшити кількість несанкціонованих звалищ», - звернувся до голів РДА Марк Беккер.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal