line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Першочергове завдання для будівельних компаній – це проведення ремонтів покрівель багатоквартирних житлових будинків.

На цьому наголосив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко у ході чергового засідання штабу з будівництва та відновлення будівель та споруд, пошкоджених під час надзвичайної ситуації в Балаклії. Засідання проходило за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

   У ході засідання керівники підрядних організацій звітували про свою роботу. Наразі всі пошкоджені об’єкти розподілені між будівельними компаніями. Сім компаній уже працюють на повну потужність, решта - без затримок приступають до виконання робіт. Для накриття пошкоджених покрівель сьогодні в Балаклію прибувають 10000 листів профнастилу. Також, як повідомив заступник голови облдержадміністрації, є угода між двома лісгоспами області: Балаклійського та Ізюмського районів на виготовлення лісоматеріалів для забезпечення відновлювальних робіт.
   Швидкими темпами проводиться робота із заміни вікон. У БЗОШ№3 роботи завершені. У БЗОШ№6 – зроблений третій поверх та половина другого. До понеділка, як зазначив керівник підрядної організації, роботи будуть виконані стовідсотково. Також на сьогодні по житловому фонду вже замінено 120 вікон.
   По закінчені засідання Євген Шахненко та Степан Масельський поспілкувалися з жителями сел. Нафтовиків.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь