line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова ХОДА провела зустріч із Віце-прем'єр-міністром з питань євроінтеграції України

Серед питань, які обговорили Юлія Світлична та Іванна Климпуш-Цинцадзе, - проведення в Харкові засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та робота, яку здійснює ХОДА для розвитку міжнародного співробітництва.

 

 

     На початку зустрічі керівник області розповіла Віце-прем'єр-міністру з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України про ліквідацію наслідків НС у Балаклійському районі. Юлія Світлична відзначила злагоджену роботу всіх служб і відомств під час подій на 65-му арсеналі та зараз – на етапі відновлювальних робіт. У свою чергу, Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила результат, якого було досягнуто завдяки дорученню, що надав Президент України керівництву МЗС та Міноборони, щодо звернення до НАТО по допомогу для проведення гуманітарного розмінування в Балаклійському районі.

  «Уже маємо результат, закуповуються речі для ДСНС: захисні костюми, обладнання для гуманітарного розмінування. НАТОвці були здивовані тим, наскільки ефективно спрацювали тут, на місці», - сказала віце-прем'єр-міністр.

  Голова ХОДА також надала Іванні Климпуш-Цинцадзе інформацію про соціально-економічну ситуацію в області та роботу, яка ведеться для залучення інвестицій у регіон. Юлія Світлична підкреслила, що за рік Харківщині вдалося збільшити приплив іноземних інвестицій у 10 разів. Керівник області розповіла про міжнародну інфраструктуру, яку має Харківська область, зокрема - роботу офісів у Вашингтоні та Китаї. Юлія Світлична також повідомила Віце-прем'єр-міністру з питань євроінтеграції України про рішення, щойно прийняте Моніторинговим комітетом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

  «На останньому засіданні Моніторингового комітету було прийнято рішення щодо проведення виїзного засідання 27 червня тут, у Харкові. Чекаємо на приїзд біля 120 депутатів. Вважаю, що проведення такого засідання надасть змогу відкрити для Європи Україну, адже не всі знають реальний стан справ у нашій країні», - підкреслила голова ХОДА.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила результат, якого було досягнуто Юлією Світличною.

  «Я знаю, яким чином досягається такий результат. Хочу вас із цим привітати та подякувати. Якщо буде потрібна якась підтримка уряду для проведення засідання Моніторингового комітету або моя особиста підтримка, можете розраховувати на нас», - наголосила віце-прем'єр-міністр.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь