line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі тривають весняно-польові роботи

aprЯк зазначив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Верещака, сільськогосподарські підприємства району приступили до весняно-польових робіт. На сьогодні посіяно 2,5 тисяч гектарів ячменю, 2,028 га – гороху, розпочато посів ярої пшениці. Низка господарств почала посів цукрового буряку – це ТОВ ІАК "Балінвест", ДП "Світанок" та ТОВ "Агросвіт Савинці".

 


   Усі господарства забезпечені насіннєвим матеріалом та мінеральними добривами. Майже всі господарства провели підживлення озимих культур.
    У зв’язку з надзвичайною ситуацією, близько десяти тисяч гектарів сільськогосподарських угідь підпали під забруднення вибухонебезпечними предметами. На очищенні цих площ задіяні піротехнічні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наразі, радіус забруднення значно зменшений. Керівники господарств, у яких в обробітку знаходяться ці землі, тісно співпрацюють з ДСНС України. Там, де площі вже очищені – польові роботи розпочаті.

    Коли на арсеналі трапилася біда, більшість сільгосппідприємств відразу прийшли на допомогу. Всебічна допомога надавалася жителям Балаклії, які були в евакопунктах. Сільгоспвиробники допомагали Державній службі з надзвичайних ситуацій України та Балаклійському РЕМ пально-мастильними матеріалами. Нині господарствами надається автотранспорт для транспортування будівельних матеріалів, які надходять для відновлення пошкоджених будинків та об’єктів соціальної сфери.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь