line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У суботу, 8 квітня, на території району буде проведений суботник з благоустрою

Сьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у в/ч А1352.

 

 

 


    За інформацією ДСНС України, у ході очищення піротехнічними підрозділами ДСНС територій навколо міста Балаклія від вибухонебезпечних предметів, 10 кілометрову зону забруднення зменшено до 1 кілометра. Всього з початку робіт вилучено близько 10,7 тисяч вибухонебезпечних предметів. Протягом минулої доби до ДСНС про виявлення вибухонебезпечних предметів надійшло три звернення громадян, всі вони відпрацьовані.
    Про ситуацію з життєзабезпечення району доповіли керівники комунальних підприємств: усі служби працюють у штатному режимі.
     Триває робота з відновлення пошкодженого житлового фонду у сел. Нафтовиків та на вул. Арсенальній.
    Також, у місто продовжує надходити гуманітарна допомога, як продуктами харчування, так і будівельними матеріалами. За дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, більшість районів області долучилися до благодійної справи. У закріплених за ними секторах постраждалим надається адресна допомога.
    8 квітня в районі буде проведено суботник з благоустрою, тому голова райдержадміністрації акцентував увагу всіх служб на питанні його організації. Також, до участі в дні з благоустрою запрошуються жителі, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо привести наші населенні пункти до належного стану.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь