line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина взяла активну участь у Всеукраїнській акції «День довкілля»

Із самого ранку на території району розгорнувся великий фронт робіт з благоустрою, у якому взяли участь тисячі представників підприємств, організацій та установ району, жителі громад та учнівська молодь. Учасники санітарно-екологічної акції працювали на прибиранні територій населених пунктів, озелененні, упорядкуванні пам’ятників, братських могил, наведенні порядку на кладовищах, упорядкуванні узбіч доріг, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ тощо.


   Повним ходом тривала робота з благустрою в Балаклії. Разом з іншими учасниками на прибиранні парку та упорядкуванні Алеї слави працювали представники Балаклійської районної державної адміністрації: підмітали, очищували від старого листя газони, білили бордюри та дерева. Відповідні роботи проводилися на всій території міста: у парках та скверах, на дитячих майданчиках та в зонах відпочинку.
   Особлива увага була приділена приведенню до належного стану територій сел. Нафтовиків та на вул. Арсенальній. Представники трудових колективів, депутати та активісти партії БПП «Солідарність», громадськість наводили лад на прибудинкових територіях селища та військового містечка.
   До участі в суботнику долучилися голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. Керівник району та обласний депутат побували на території житлових масивів на Арсенальній та в cелищі Нафтовиків, де проводилися роботи з благоустрою. Потім вирушили до Борщівки.
   Там, у центрі села розгорнулася велика робота з закладення нового парку. Степан Іванович та Анатолій Анатолійович, разом із Борщівським сільським головою Лідією Шульгою, директором ТОВ «АФ «Борщівське» Леонідом Новаком, виконавчим директором товариства Іваном Шуляком та з жителями громади, висаджували дерева у новоствореному парку та біля «Лелеки».
   Зроблена велика справа, адже пройде небагато часу, як у затишному затінку дерев: берізок, кленів, серед липових алей, будуть відпочивати нинішні та майбутні покоління борщівян та гості нашого чудового краю.
   Потім, голова райдержадміністрації та обласний депутат ознайомилися з ходом будівництва дороги на Андріївському кладовищі, яке здійснюється за рахунок залучених Анатолієм Русецьким інвестицій та за підтримки Харківського обласного благодійного фонду «Даруй добро». Також, Степан Масельський та Анатолій Русецький побували в центрі Андріївки, де тривала робота з благоустрою парку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь