line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Допомога надходить з усіх куточків України

Починаючи з 24 березня, до Балаклії почали надходити гуманітарні вантажі з продуктами харчування для надання допомоги постраждалим жителям міста. Харківська обласна державна адміністрації, Київська міська державна адміністрація, райони Харківської області, райони та міста Київської, Полтавської, Хмельницької, Миколіївської, Донецкої, Житомирської областей, благодійні фонди, сільськогосподарські та приватні підприємства та жителі Балаклійщини зібрали гуманітарні вантажі з продуктами харчування, засобами особистої гігієни, теплими речами та передали їх балаклійцям.

 

    Починаючи від 24 березня постраждалим жителям Балаклії було надано понад 25 тисяч продуктових наборів і робота з адресної доставки тим, хто потребує допомоги, продовжується.
    З 1 квітня, на територіях постраждалих мікрорайонів працюють представники районів Харківщини, які відгукнулися на заклик голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної, і прийшли на допомогу постраждалим балаклійцям.
    Також, жителі багатьох областей України допомагають будівельними матеріалами. Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Печерська, Винницька, Чернігівська, Черкаська, Запорізька, Одеська, Сумська, Львівська, Волинська, Рівненська, Житомирська, Миколіївська області направили гуманітарну допомогу: цемент, скло, шифер, цвяхи, руберойд, поліетиленову плівку, паробар'єр, цеглу, фарбу та інше. Також гуманітарний вантаж (будматеріали) був наданий Агенцією ООН у справах біженців і ще планується надходження 2,3 тисяч штук шиферу. Уся гуманітарна допомога постраждалим надається адресно. Жителі Балаклійщини дуже вдячні всім, хто не залишився байдужим і прийшов на допомогу у важку для балаклійців годину.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь